1. Новини Закарпаття
  2. >

Реабілітація та оздоровлення: закарпатець отримав державну нагороду та "бонус" від Залужного за підтримку військових (ФОТО)

20.02.2024 15:21 Суспільство

З початку повномасштабного вторгнення росії на територію України оздоровлення військовослужбовців, членів їх родин та близьких родичів загиблих стало одним з пріоритетних завдань.

З початку повномасштабного вторгнення росії на територію України оздоровлення військовослужбовців, членів їх родин та близьких родичів загиблих стало одним з пріоритетних завдань.

Днями почесним нагрудним знаком «За сприяння війську» та прапор з підписом Головнокомандувача Збройних сил України генерала Валерія Залужного нагородили закарпатця Олега Анатолійовича Уварова, який є керівником Закарпатських оздоровчих закладів.

Заснувавши низку оздоровниць, чоловік не залишався осторонь людських соціальних проблем, на підставі клопотань органів державної влади, органів місцевого самоврядування, окремих юридичних та фізичних осіб, а також з власної ініціативи здійснював виділення на безоплатній основі путівок для малозабезпечених верств населення, курсівок для проходження оздоровлення важкохворих громадян, оздоровлення учасників АТО, приймання на тимчасове перебування громадян із зони проведення ООС та внутрішньо переміщених осіб, оздоровлення учасників аварії на ЧАЕС, спортсменів з інвалідністю та надання іншої благодійної допомоги.

З початку повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України, одним з пріоритетних завдань стало оздоровлення військовослужбовців, членів їх родин та родин загиблих.

Санаторії пана Уварова уклали Меморандуми про співпрацю з питання безоплатного оздоровлення наших військовослужбовців з командуванням Сил спецоперацій Збройних Сил України, також беруть участь у реалізації «Державної програми медичної реабілітації осіб, які брали безпосередню участь у бойових діях щодо забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України на 2023 – 2025 роки».

"Ми прагнемо зберегти найцінніше – здоров’я кожного українця та українки, кожного воїна, який боронить нашу волю та незалежність.  Ми пишаємося тим, що наш досвід та матеріально-технічна база санаторіїв дозволяє проводити належного рівня реабілітацію для наших Захисників, досягнення та щоденні подвиги яких стимулюють нас ставати кращими. До прикладу, тільки за підсумками січня 2024 року, сума наданого військовослужбовцям на безоплатній основі оздоровлення склала понад 600 тис. гривень", - сказав Анатолій Уваров. 

Читайте також: Місія проста - любити Батьківщину і готувати для бійців якомога смачніше: військовий кухар поділився секретами роботи (ФОТО, ВІДЕО)