1. Новини Закарпаття
  2. >

Місія проста - любити Батьківщину і готувати для бійців якомога смачніше: військовий кухар поділився секретами роботи (ФОТО, ВІДЕО)

20.02.2024 13:12 Суспільство

Повернувся в Україну з Італії на початку повномасштабного вторгнення і потрапив у закарпатський підрозділ Національної гвардії України.

Повернувся в Україну з Італії на початку повномасштабного вторгнення і потрапив у закарпатський підрозділ Національної гвардії України.

Кулінарія для гвардійця Олександра Дідача до армії була лише захопленням. У війську він вже став професійним кухарем. Чоловік цілеспрямовано повернувся в Україну з Італії на початку повномасштабного вторгнення і потрапив у закарпатський підрозділ Національної гвардії України. Після курсу навчання Олександр почав працювати на кухні.

«Я вважаю, що тут я розвиваюсь вже як кухар. Тобто є простір і можливості для удосконалення самого себе, бо доводиться готувати у великих масштабах. Найважливіше – це практика і вона була нелегкою. Я мусив вираховувати норми, звикати до великих масштабів. Це ж не три літри супу зварити, а три каструлі по 50 літрів. Але з часом до всього звикаєш» – ділиться військовий кухар. 

Найбільше Олександр любить готувати солянку.

У меню є завжди м’ясні та рибні страви, салати, солодощі.

Робочий день на кухні починається з 4 години ранку, оскільки треба приготувати свіжий сніданок.

Завершується зміна о 10 годині вечора. Після вечері треба підготувати все для наступного дня.

Читайте також: Земля пралюдей: на Закарпатті виявлені сліди перебування перших поселенців на території України (ВІДЕО)