1. Новини Закарпаття
  2. >

В Україну мчить потепління: відомо дату, коли зміниться погода

19.02.2024 15:45 Суспільство

Перша половина поточного тижня не порадує українців теплом.

Перша половина поточного тижня не порадує українців теплом.

Вночі в багатьох областях очікуються морози, а вдень стовпчики термометрів будуть в межах +1°...+10°. Однак з четверга, 22 лютого, температура в Україні почне поступово підвищуватися і вже наприкінці  тижня жителів більшості областей чекає тепло +8°...+15°, лише місцями на сході та північному сході буде трохи свіжіше, +6°...+7°. Про це повідомляє Погода УНІАН.

Понеділок в Україні буде холодним. У більшості областей очікується лише +1°...+4°, тільки місцями на заході повітря прогріється до +5°...+7°. 

У вівторок, 20 лютого, в Україні стане ще прохолодніше. Вдень очікується від -1° до +4°, лише на заході та у Вінницькій області температура підніметься до +6°...+10°. Вночі скрізь, крім заходу і більшості південних областей очікується мороз -1°...-6°. З північного заходу до нас прийдуть дощі, сніг і мокрий сніг.

У середу, 21 лютого, опадів в Україні стане більше, вони охоплять практично всю країну, крім півдня і південного заходу. На заході як і раніше буде найтепліше, +7°...+10°, а на решті території термометри покажуть +1°...+7°.

З четверга, 22 лютого, погода в Україні почне поліпшуватися. Температура в більшості областей підвищиться до +6°...+9°, місцями на півдні та заході буде до +10°...+11° і лише в окремих областях на північному сході затримається прохолода +2°...+5°. Очікується мінлива хмарність, місцями по країні пройдуть невеликі дощі.

Перед вихідними, 23 лютого, в Україні стане ще тепліше. Практично по всій країні повітря прогріється до +8°...+13°, на Закарпатті - до +14° і лише на сході і в Сумській області все ще буде +5°...+7°. Опади практично припиняться.

На вихідних, 24 і 25 лютого, українців чекає стабільна, але похмура погода. Істотних опадів не очікується, а температура в більшості областей до кінця тижня встановиться на рівні +8°...+14°. На Закарпатті та в Криму будуть до +15° і лише місцями на сході та в Сумській області буде +6°...+7°. 

Читайте також: Прудконогі й ненаситні створіння в садах закарпатців: що їх приваблює поряд з обійстями? (ФОТО) 

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими