1. Новини Закарпаття
  2. >

"Трубу перекрили ведмеді": на Закарпатті у небезпеці відома туристична родзинка (ФОТО)

16.02.2024 13:55 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

Проблему порушили у мережі Фейсбук.

Проблему порушили у мережі Фейсбук.

На Перечинщині туристична родзинка - джерело "Три ведмеді" погрузла у горах сміття й виникли труднощі із набором води. Про це інформує в мережі Фейсбук одна з очевидиць Наталія Лукач й звертається в повідомленні до Закарпатської ОВА із метою зарадити в цій ситуації.

Автор посту також додала фото, на яких видно, що коїться поряд із джерелом. Варто відзначити, що джерело розташоване на в'їзді у Перечин в напрямку Ужгорода. Його зручність полягає у тому, що розташоване одразу при центральній артерії і кожен у спеку може охолодитись, а ще й набрати смачної води у тару.

Власне, по воду до "Трьох ведмедів", так само, як і до "Срібного джерела" в селі Сімер, приїжджають із різних населених пунктів.  Але навряд чи сміття в цих місцях привертатиме й далі увагу туристів й бажаючих напитись води.

На пост жінки в мережі Фейсбук відповідають з обуренням, на кшталт "Невже сам Микита прийде й прибере джерело й очистить трубу, із якої тече вода"? Окрім того, в коментарях відзначають, що сміття на території  гідрологічної пам'ятки залишають самі ж відвідувачі - туристи й місцеві жителі, що приходять по воду.

Читайте також: "Пальці мерця, чаша ельфа й рожевий фламінго": скарбниця трофеїв, знайдених закарпатцями у лісах 

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими