1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Істота "Х" тримає в страху: що за звір убиває масивних собак в обійстях жителів Закарпаття?

2235
Суспільство Новини Перечина

Люди у шоці повідомляють про звіра, який нищить худобу й роздирає великих собак.

Істота "Х" тримає в страху: що за звір убиває масивних собак в обійстях жителів Закарпаття?

У мережі Фейсбук ширяться дописи, в яких ідеться про лютого звіра, що нищить худобу і роздирає масивних собак у обійстях на Перечинщині.

Йдеться про Перечинську громаду. У селах Зарічево й Сімерки, за словами населення, бродять голодні вовки. Сіроманці, за їх словами, не гребують домашніми тваринами, вони спокійно заходять у двори жителів і тягнуть вподобану здобич. Наразі про вовків на Перечинщині уже дізнались і в обласній військовій адміністрації.

Днями, від депутата села до обласної інстанції надійшло звернення щодо цієї проблеми у селах громади. В заяві ішлося про те, що вовки поїдають домашніх улюбленців і становлять загрозу місцевим жителям, зокрема, дітям. Також у листі було згадано, що в одного з господарів, начебто днями сіроманець роздер собаку чималих розмірів. Від неї залишились голова й лапи.


А ось пані Ганна із вулиці Духновича розповідає, що знайомий зумів днями відзняти на телефон вже роздерту собаку, знайдену біля річки в Зарічеві. У трупа тварини також не було нутрощів, а лиш хребет, голова й лапки.

- У нас люди говорять, що ніби вовки нападають на псів, роздерають. Багато не вірять у все це. Мовляв, то лиш фігля, сенсація. Та вчора до мене прийшов сусід і показав на телефоні роздертого пса, що знайшов під мостом, біля річки. Не вірила б доти, поки і дійсно б не бачила, - каже Ганна.
- Пес був громадний. Голова, хребет й лапки лишились від нього, - додає очевидиця. - Що забрело у село не відомо, але собаки в людей пропадають, - додає Ганна.

Про факти зі знайденими трупами домашніх тварин, а саме собак, із відірваними головами й лапами, в яких з'їдені м'ясо та нутрощі, люди підтверджують в один голос. Водночас, хижу тварину, яка вчиняє такі розправи в населених пунктах і досі ніхто не бачив. Тож те, що і дійсно вовки почали нападати на села громади на Перечинщині, наразі, ймовірно, є лиш здогадками із боку селян. Хоч сіроманців у селах громади в селах громади вже помічали раніше.

Приміром, в Зарічеві, кажуть люди, що п'ять років тому зграю вовків можна було побачити в напрямку залізничного полотна.

Тож ймовірно, хижі звірі й цього разу навідались до обійсть жителів. Водночас, за словами мисливців, до сіл могли приблудитись і дикі рисі. А вони теж є небезпечними хижаками.

Читайте також:  Б'ють ціни й погода: через підтоплення в закарпатців починають псуватись торішні запаси "другого хліба"

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber