1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Був на межі життя та смерті: медики “екстренки” розповіли про перевезення критичного пацієнта (ФОТО)

193
Суспільство Новини Рахова

З Рахова до Ужгорода за 2,5 години медики "екстренки" транспортували пацієнта на апараті ШВЛ.

Був на межі життя та смерті: медики “екстренки” розповіли про перевезення критичного пацієнта (ФОТО)

Екстремальне перевезення пацієнта

Транспортування пацієнта в критичному стані — складний і відповідальний процес як для медиків, так і для самого хворого. Окрім спецпідготовки бригади, яка супроводжує пацієнта, потрібно щоб авто було забезпечене сучасним устаткуванням як для стабілізації стану, постійного моніторингу і підтримки життя, так і для проведення ефективних реанімаційних заходів. Одна з ключових ролей в команді — у водія. Саме від його майстерності залежить, як швидко і безпечно пацієнта буде доставлено до медзакладу.

Про це в мережі розповіли медики.

Це була життєво важлива необхідність

У четвер із Рахівської районної лікарні в один із медзакладів Ужгорода було успішно транспортовано пацієнта у критичному стані. Це важливий етап у забезпеченні хворому необхідного високоспеціалізованого лікування.

Пацієнт потребував невідкладного перевезення в лікарню, де є необхідний медичний ресурс для його лікування. Команда, у складі фельдшера, водія та лікаря анестезіолога Рахївської районної лікарні, успішно доставила пацієнта до медзакладу в Ужгород.

«Пацієнт був заінтубований, транспортували на апараті штучної вентиляції легень. Попередньо проведено всі необхідні маніпуляції, щоб перевезення пройшло максимально безпечно і комфортно для пацієнта», - каже анестезіолог.

Лікар відзначає високий професіоналізм бригади екстреної медичної допомоги, як фельдшера, так і водія.

«У фельдшера бездоганне виконання всіх медичних маніпуляцій, швидке та високопрофесійне забезпечення моніторингових заходів. Водій вище усіляких похвал: майстерно, швидко і дуже акуратно ми здолали 240 км складними зимовим шляхами всього за 2,5 години!»

Фельдшер зізнається, що хоч і не вперше транспортує критичного пацієнта, але були певні хвилювання щодо цього перевезення — дорога довга, можливі різні непередбачувані ситуації пов'язані з погодними умовами.

«Але поряд був колега-лікар. І, звісно, досвід набутий під час практичних навчань в тренінговому Центрі теж додав впевненості — неодноразово відпрацьовували навички роботи з такими пацієнтами.  Хотів би подякувати нашим інструкторам за науку, за можливість постійно вчитися, і в умовах наближених до реальності, вдосконалювати свою майстерність та оновлювати знання», - підсумовує фельдшер.


Читайте також: Дитина згорить, а вони не приїдуть: на Перечинщині медики "відмовились" йти на виклик до пацієнта 

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber