1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Дитина згорить, а вони не приїдуть: на Перечинщині медики "відмовились" йти на виклик до пацієнта

8693
Суспільство Новини Перечина

Подія сталась на Перечинщині. Медики відмовились прибути на виклик.

Дитина згорить, а вони не приїдуть: на Перечинщині медики "відмовились" йти на виклик до пацієнта

На Перечинщині швидка відмовилась прибути на виклик до пацієнта з високою температурою. Про це йдеться в оприлюдненому пості у групі "Наш Перечин". Матір дитини, яка ледь не "згоріла" в гарячці, бо лікарі відмовлялись  прийти і оглянути пацієнта, забила на сполох. Вона розповідає, що опинилась в безвихідній ситуації та не знаходила собі місця. Довелось самотужки збивати температуру дитині. Допоміг парацетамол. Інших ліків, щоб могли знизити гарячку в дитини, за винятком свічок анальдин, під руками на той час не було, як вона відзначає.

На щастя, гарячку дитині в домашніх умовах вдалося збити, розповідає шоковано мати. Водночас, жінка не розуміє байдужості лікарів у цій ситуації 

У мережі Фейсбук по-різному реагують на ситуацію. Одні дають поради, як діяти в подібних випадках, не сподіваючись на лікарів, інші засуджують медиків.

- Пріоритет: люди з підозрою на інсульт, інфаркт, кровотечі, ДТП, та інші стани, що загрожують життю.
Зараз фіксується спалах на ГРВІ, грип. 
Спробуйте препарати парацетамолу ( панадол), для цього потрібно знати точну вагу і помножити її на 0,623. Або Нурофен, тоді вагу ділимо на 2, якщо нурофен форте, вагу ділимо на 4. Наприклад: у вас нурофен форте, вага тіла 12 кг. Доза = 12/4= 3 мл нурфену форте. Препарат нурофену та панадолу починають діяти через 1-1,5 годин. Тривалість дії панадолу 4-6 годин, нурофену 6-8. Ефективно забезпечити оптимальну температуру - 18-22ʼС та вологість 50-70%. Давати дитині більше пити ніж зазвичай, зняти лишній одяг. 
Пропоную звернутися до свого сімейногг лікаря, — йдеться в коментарі.

Читайте також: Суперовоч "із пір'ям" у вікні закарпатки: що вродило узимку й підняло настрій місцевій жительці? (ФОТО) 

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber