1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Дитина згорить, а вони не приїдуть: на Перечинщині медики "відмовились" йти на виклик до пацієнта

09.02.2024 22:02 Суспільство ВАЖЛИВО Голос Карпат

Подія сталась на Перечинщині. Медики відмовились прибути на виклик.

Подія сталась на Перечинщині. Медики відмовились прибути на виклик.

На Перечинщині швидка відмовилась прибути на виклик до пацієнта з високою температурою. Про це йдеться в оприлюдненому пості у групі "Наш Перечин". Матір дитини, яка ледь не "згоріла" в гарячці, бо лікарі відмовлялись  прийти і оглянути пацієнта, забила на сполох. Вона розповідає, що опинилась в безвихідній ситуації та не знаходила собі місця. Довелось самотужки збивати температуру дитині. Допоміг парацетамол. Інших ліків, щоб могли знизити гарячку в дитини, за винятком свічок анальдин, під руками на той час не було, як вона відзначає.

На щастя, гарячку дитині в домашніх умовах вдалося збити, розповідає шоковано мати. Водночас, жінка не розуміє байдужості лікарів у цій ситуації 

У мережі Фейсбук по-різному реагують на ситуацію. Одні дають поради, як діяти в подібних випадках, не сподіваючись на лікарів, інші засуджують медиків.

- Пріоритет: люди з підозрою на інсульт, інфаркт, кровотечі, ДТП, та інші стани, що загрожують життю.
Зараз фіксується спалах на ГРВІ, грип. 
Спробуйте препарати парацетамолу ( панадол), для цього потрібно знати точну вагу і помножити її на 0,623. Або Нурофен, тоді вагу ділимо на 2, якщо нурофен форте, вагу ділимо на 4. Наприклад: у вас нурофен форте, вага тіла 12 кг. Доза = 12/4= 3 мл нурфену форте. Препарат нурофену та панадолу починають діяти через 1-1,5 годин. Тривалість дії панадолу 4-6 годин, нурофену 6-8. Ефективно забезпечити оптимальну температуру - 18-22ʼС та вологість 50-70%. Давати дитині більше пити ніж зазвичай, зняти лишній одяг. 
Пропоную звернутися до свого сімейногг лікаря, — йдеться в коментарі.

Читайте також: Суперовоч "із пір'ям" у вікні закарпатки: що вродило узимку й підняло настрій місцевій жительці? (ФОТО) 

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!