1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Суперовоч "із пір'ям" у вікні закарпатки: що вродило узимку й підняло настрій місцевій жительці? (ФОТО)

2350
Суспільство Новини Перечина

Неочікуваний для погоди сюрприз потішив ґаздиню із Перечинщини.

Цими днями на підвіконні Марії Белей з Перечинщини почала вже зеленіти цибуля. Сюрприз тішить око і душу ґаздині. Ще б пак, в магазинах та на базарі сезон молодої цибулі ще не почався, а от пані Марія уже смакує цим овочем із горшка.

- Дуже добре, що можна вирощувати не лише квіти, але й цибулю в горшку, розповідає пані Марія. - Ось вже смакую ці вітаміни без хімії. Додаю до салатів й супів. Також їм сирою. Зірву, посолю та смакую із хлібом, — і ліки не треба ніякі. Цибуля й часник рятують від вірусів, — каже бабуся. - Якраз тепер ходить грип, то треба їсти природні антибіотики, що і роблю. Кожного дня по зубцю часнику мушу з'їсти, — каже Марія Михайлівна. - Богу дякувати вродив у мене торік часничок. Мала файний врожай, зберігається добре, — відзначає ґаздиня. - Цибулю цього року теж я мала свою. Хоч правда уже закінчуються запаси. Почала проростати у ящиках у пивниці, то треба гет хоснувати, — каже Марія.
- Котра почала гнити й пускати молоді паростки, ту одразу посадила в горошок із землею, щоб не пропала. І ось на підвіконні цибуля вже зеленіє, в магазин йти не треба, — каже ґаздиня.
- Зрізаю ножем свою зелень з горшка більше тижня. Надворі зима, а у мене цвіте грядка у хаті. Радію. Бо то Бог мені помагає, — відзначає пенсіонерка.

Нагадаємо, цьогоріч цибуля у магазинах області різко дорожчала. Місцеві жителі починали займати черги за цим овочем, із метою зробити запаси за помірними цінами.

Відзначимо, насамперед, ціна цибулі варіювалась від 15 гривень за кілограм, менш як за тиждень вона різко здорожчала до 18 гривень за кілограм.

У лютому вартість цибулі у магазинах області від 17 гривень за кілограм. Варто, відзначити, що цибулі в торгових точках районів області та на ринках наразі достатньо. Дефіциту товару не має.

Читайте також: На Закарпатті люди взялися активно запасатись цибулею: найбільше у чергах пенсіонерів | Голос Карпат

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Читайте також: