1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Епідпоріг в області перевищено: чи є потреба відправляти на карантин учнів усіх освітніх закладів Закарпаття?

08.02.2024 21:05 Суспільство ВАЖЛИВО Голос Карпат

У регіоні зростають випадки грипу та ГРВІ. У ряді громад уже ввели карантин.

У регіоні зростають випадки грипу та ГРВІ. У ряді громад уже ввели карантин.

В освітніх закладах Закарпаття уже ввели карантин в результаті поширення кількості випадків грипу та ГРВІ серед учнів. Найбільше хворих, за словами закарпатських медиків, серед дітей.

Як відомо, в Ужгороді епідпоріг із захворюваністю уже перевищено на більше як 80 %. Такі дані повідомляють на офіційній сторінці Ужгородської міської ради в мережі Фейсбук.

Станом на сьогодні, за офіційними даними місцевої влади, у регіоні на "дистанційку" уже відправлено освітні заклади у шести місцевих громадах: Мукачівській, Берегівській, Ужгородській, Рахівській, Виноградівській та Іршавській.

Нагадаємо, у Виноградівській громаді епідпоріг із захворюваністю на грип перевищено на 45%. В освітніх закладах громади та ДНЗ ввели карантин з 8 по 16 лютого.

Напруженою є ситуація із кількістю хворих і в закладах освіти на Перечинщині. Водночас, як відзначають в адміністраціях освітніх закладах, ситуація  контрольована. Дистанційку наразі не має потреби вводити в освітніх закладах.

Моніторинг ситуації щодо кількості хворих на грип й ГРВІ також здійснюють у школах Тур'я-Реметівської ОТГ. Про це журналісту видання "Голос Карпат" повідомив начальник відділу освіти молоді та спорту Тур'я-Реметівської сільської ради Владислав Цапик. На сьогодні зареєстровано 446 випадків грипу серед дітей - здобувачів освіти Тур'я-Реметівської ОТГ. Водночас, карантин у школах громади наразі не вводять. У результаті погіршення ситуації, будуть прийняті відповідні міри й вирішуватись питання введення карантину в освітніх закладах.

Читайте також: Пропадає худоба й чотирилапі: у селах Закарпаття повідомляють про напади лютих "мисливців" 

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими