1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

І на ношах несли, і санчатами везли: медики розповіли про порятунок юнака на Закарпатті (ФОТО)

03.02.2024 21:08 Суспільство

Термінової госпіталізації потребував 17-річний закарпатець.

Термінової госпіталізації потребував 17-річний закарпатець.

Швидка мчала на виклик до юного хворого в село Стужиця.

Про незвичний випадок доправи хворого повідомив Закарпатський центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

На виклики до своїх пацієнтів медики "екстренки" мчать на допомогу через снігові замети, багнюку та бездоріжжя. Щоб дістатися до хворого інколи доводиться йти пішки не тільки горами, але й і нічним лісом.

«Нічого особливого та героїчного ми не робимо. Це наша робота, наш обов’язок, наше покликання», - скромно зазначає фельдшер.

Коли днями надійшов виклик у село Стужиця, що на Великоберезнянщині, то бригада знала – доведеться щонайменше 1 км йти до пацієнта пішки. Фельдшер та водій озброїлись ліхтариками, взяли медикаменти, кардіограф, ноші і попрямували в нічну темряву.

«...Коли дісталися до пацієнта, то одразу стало зрозуміло – потрібна негайна госпіталізація. У 17 –річного юнака були сильні болі в животі, блювота, слабкість».

Фельдшер швидко провела всі необхідні маніпуляції. Стабілізованого пацієнта обережно транспортували до автомобіля швидкої: довелось і на санчатах везти, і на ношах нести. Йшли і засніженою дорогою, і через потічок перебиралися хитким містком, але встигли своєчасно доставити хворого до Великоберезняської лікарні.

Читайте також: «Почувши адресу виклику, зрозумів – авто туди не доїде»: екстремальні пологи на Закарпатті (ФОТО)

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!