1. Новини Закарпаття
  2. >

Епідпоріг високої інтенсивності: ще в одній громаді на Закарпатті забили на сполох

02.02.2024 15:22 Суспільство ВАЖЛИВО Голос Карпат

У регіоні епідпоріг із кількістю хворих уже досягнув понад 80 відсотків.

У регіоні епідпоріг із кількістю хворих уже  досягнув понад 80 відсотків.

На Закарпатті загострюється ситуація із поширенням грипу та ГРВІ у громадах. Вже ряд освітніх  закладів, через кількість інфікованих серед дітей, перейшли на дистанційний режим навчання. Про це "Голос Карпат" інформував у попередній публікації. 

Відомо, що складна ситуація наразі спостерігається в Берегівській та Мукачівській ОТГ. Там уже ввели карантин в освітніх закладах й розпочали вчитись онлайн.

Не найкращою є ситуація щодо кількості хворих на цю недугу й серед жителів Ужгородського району. Зокрема,  на картин змушені закривати освітні заклади Ужгорода.  Його буде введено з 5 до 9 лютого. Про це інформують у пресслужбі Ужгородської міської ради.

Зазначається, що карантин стосується також міських мистецьких та спортивних шкіл, за винятком індивідуальних занять.

Дитячі дошкільні заклади працюватимуть у звичному режимі

За даними міськради, в Ужгороді наразі фіксується різке ускладнення епідситуації із захворюваністю ГРВІ та грип. Протягом тижня зареєстровано 1985 випадків захворювань, порівняно із минулим тижнем це більше на 69,5%. Також відмічають циркуляцію COVID-19 та грипу типу А і В. Серед усіх хворих 55,5% - діти. Захворюваність дітей шкільного віку зросла у 2,3 раза. Також на 36,3% зросла кількість госпіталізованих у медичні заклади міста, 85% із них - діти. Епідемічна ситуація в Ужгороді на 5 тижні класифікується як епідемія високої інтенсивності з перевищенням епідпорогу на 80,1%.

За даними Закарпатського центру контролю здоров'я, кількість звернень з ГРВІ серед дітей у регіоні збільшилася на 45%, дорослих - на 38% по відношенню до попереднього тижня.

Раніше ми писали про ситуацію із поширенням грипу та ГРВІ в областях України. Найперше, на карантин почали зачиняти освітні заклади на Житомирщині, Львівщині, Київщині, Хмельниччині

Нагадаємо, в МОЗ застерігають усіх українців наразі утриматися від масових скупчень й берегти своє здоров'я.

Читайте також: Епідемія грипу косить учнівську молодь на Закарпатті: в громадах один за одним зачиняють освітні заклади 

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими