1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Шлях до травматолога: на Закарпатті пенсіонери опинились "ув'язненими в будинках"

165
Суспільство Закарпаття

У регіоні дороги стали айслендами.

Шлях до травматолога: на Закарпатті пенсіонери опинились "ув'язненими в будинках"

  Закарпатці подеколи не можуть вийти з будинків через лід на доріжках та на подвір'ях. За словами краян, дороги у межах громад, якими їздять автомобілі, у цей час іще більш небезпечні. Тож водіям, а також пішоходам слід бути обачними.

  Найбільш небезпечно пересуватись такими дорогами людям похилого віку. Без травмованих кінцівок на примерзлій дорозі, на жаль, не обходиться.

- Ой, сьогодні путь у селі наче скло. Дороги не чистять від снігу. То усе топиться, мерзне, пройти не можливо, - розповідає пенсіонерка пані Ірина.

- Треба було піти в магазин, то лиш сусідку просила купити хліба, бо страшно було навіть вийти із хати. Двір увесь в тому леді, - розповідає пенсіонерка.

- Помалі ся возимо в дворах й на вулицях. Вчора сніг мало розтанув, було тепло удень, а сьогодні із самого ранку було морозно, усе примерзло, - каже Марія.

- Паличка мені у нагоді, рятує болячі ноги й помагає стояти. Бо без палички не ступлю ані кроку з будинку, додає співрозмовниця.
Діти ся радувуть, можна возитись. А ми, старі люди, "на чотирьох в таку погоду пересуваємось,- каже Марія.

Одного разу навіть пригадую, що був такий гололід на нашій вулиці, що на санках лиш можна було везтись, машини теж буксували. То перед тим велика вода йшла по вулиці й уявіть усе то замерзло, - каже бабуся.

- Коли такий лід лише внучку посилаю у магазин за продуктами, сама йду лиш тоді, як є сухо. Бо шо старій людині упасти, а наше кістя вже крихке, як тростина, ламається, - каже бабуся.

Читайте також: Бігти чи не бігти: чи ремонтують бомбосховища на Закарпатті й за якими адресами їх потрібно шукати? 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber