1. Новини Закарпаття
  2. >

Електронний реєстр призовників: нардеп розповів, чи будуть блокувати рахунки за неявку до ТЦК

23.01.2024 23:32 Суспільство Голос Карпат

Ухвалений законопроект передбачає формування реєстру усіх військовозобов’язаних, куди буде вноситись вся інформація про громадянина.

Ухвалений законопроект передбачає формування реєстру усіх військовозобов’язаних, куди буде вноситись вся інформація про громадянина.

В законопроекті про єдиний реєстр військовозобов’язаних немає норми про блокування рахунків та заборону на користування майном у разі неявки до ТЦК. Про це в ефірі "Еспресо" повідомив народний депутат Михайло Цимбалюк.

"Хотілося б пояснити щодо єдиного електронного кабінету військовозобов’язаних. Верховна Рада вже ухвалила законопроект про електронний реєстр… Він діятиме. Втім, у версії, яку ми очікуємо, не буде права керівнику ТЦК звертатись до варіанту блокування рахунків і заборони на користування майном у разі неявки… до військкомату", – повідомив він.

Також нардеп розповів про інші деталі законопроекту про єдиний реєстр військовозобов’язаних, який він вважає важливим.

"Ми очікуємо, що він стане законом. Насправді мова йде про реєстр усіх військовозобов’язаних. У базу даних буде вноситись вся інформація про громадянина. Тобто, після ухвалення президентом цього законопроекту, ТЦК матиме право, зокрема Міноборони, як власник цього реєстру, надсилатиме в електронний кабінет повідомлення про необхідність з’явитись до ТЦК", – додав парламентар.

Читайте також: "До 22 треба": в Україні пропонують знизити призовний вік для чоловіків 

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська