1. Новини Закарпаття
  2. >

"Няньками для них не будуть": закарпатський військовий про "п'яних солдатів" та інший непотріб на фронті

21.01.2024 10:11 Суспільство ВАЖЛИВО Голос Карпат

Українські військові аналізують ситуацію мобілізації в Україні.

Українські військові аналізують ситуацію мобілізації в Україні.

У мережі Фейсбук й далі тривають дискусії щодо загальної мобілізації військовозобов'язаних. Люди пишуть про різні порушення з боку представників ТЦК щодо "відловлювань" українських чоловіків з метою чимшвидше призвати на фронт.

Нагадаємо, останнім часом мобілізація в Україні набуває нових масштабів. Чоловікам вручають повістки у найрізніших місцях - блокпостах, ресторанах, курортних зонах. Відзначмо, напередодні люди у балаклавах здійснили візит до одного із курортних закладів.

Почастішали випадки із зупиненням представниками військкоматів громадського транспорту та приватних авто. Людей витягують прямо з салонів транспортних засобів. А от свідком одного з інцидентів, де людину забрали до військкомату з салону автобуса, довелось бути і журналісту видання "Голос Карпат".

Військовозобов'язані розповідають, що їм не рідко вручають повістки у заборонений спосіб й вигадують різні підходи у цьому плані. Так однією із популярних "фішок", зі слів юристів наразі є метод "повістка через пошту".

У соцмережах люди пишуть, мовляв кожному зараз потрібно свідомо з'являтись до військкоматів і йти захищати свої родини. В коментарях "відправляють" на фронт як усіх депутатів, прокурорів і суддів, так і "останнього пияку в селі". Що ж до останніх, за словами диванних експертів, українські військові одразу ж змінять життєвий погляд таких людей і вони зможуть бути корисними на війні. Та от військові не надто впевнені, що пияки, злочинці та інший непотріб на фронті якраз ті солдати, яких легко перевчити. Ба навіть більше, вони можуть стати для армії додатковим вузлом проблем, зазначає військовий Максим Андрійчук. За словами військового, солдати не мають бути ще й няньками на війні, адже у них і без цього є чимало завдань в обороні Вітчизни.

Читайте також: ТЦК змінюють систему вручення повісток: що потрібно знати чоловікам 

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими