1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

"Качають воздух у труби, а гроші здирають": що подають закарпатцям під виглядом газу?

27159
Суспільство Новини Перечина

В мережі Фейсбук люди обурені якістю надання "газових послуг".

"Качають воздух у труби, а гроші здирають": що подають закарпатцям під виглядом газу?

Закарпатцям починають надходити нові платіжки за споживання "блакитних кубів". Із 1-го січня цього року послуги із розподілу газу на території області надає ТОВ "Газмережі". З того часу ліцензії АТ «Закарпатгаз» зупинено.

Перші платіжки із оновленими сумами жителям регіону почали вже надходити із 15 січня. Про це повідомляє пресцентр Закарпатської філії ТОВ «Газмережі».

У підприємстві наголошують, що тариф на розподіл газу у новому році не змінився і становить 2,388 грн з ПДВ, а зміна розміру щомісячного платежу у квитанціях у сторону чи-то збільшення, чи-то зменшення залежить від об’ємів газу, використаних споживачем впродовж газового року.

Що стосується власне платіжок за газ, то їх буде більше в новому році. Ідеться про "третю платіжку" із інформацією про плату за утримання внутрішньобудинкових мереж. Додаткова сума потягне із гаманців до 1,5 тис. грн (більшість заплатить від 150 до 250 грн).

Та якби не лякали жителів області сумами у квитанціях, а обурень щодо якості послуг, таки, вистачає. Своїх емоцій люди не приховують у мережі Фейсбук. За словами населення, кожного разу платити потрібно все більше, куби мотають, а газ не гріє. До того ж краян турбує низька калорійність блакитного опалення, яке їм подають останнім часом.

Щодо якості газу забили на сполох і жителі Перечинщини. Люди кажуть, що днями блакитне опалення в конфорках газових плит було помаранчевим, а сам газ видавав ще й смердючий та їдкий запах. Спеціалісти відзначають, що такий газ, помаранчевого кольору, означає, що у ньому багато повітря. А отже він є низької якості.

Люди пишуть, що вони платять "за воздух у трубах", а не за газ. І єдине, що гріє, це космічні тарифи

На жаль, закарпатці уже не вперше повідомляють про шалені тарифи в платіжках, подвійні квитанції до оплати за ті самі "блакитні куби" та неякісний газ. Однак послуги зі зміною оператора чомусь не покращились та й навряд є надія, що будуть кращими, відзначають місцеві жителі. 

 - Із нас би лем гроші здирали. А обслуговують, наче худобу. Щоразу обманюють бідний народ, наживаються на наших горбах. Дві платіжки, три платіжки. Уже десять нехай принесуть та ще більші понаписують суми. Війна в Україні, а людей добивають, - каже пан Юрій.

Читайте також: Тепер їх возять машинами, а раніше самі запрягались: в яких умовах й на чому раніше возили дрова закарпатці?

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber