1. Новини Закарпаття
  2. >

"Треба розхитувати ґвинтики в механізмі, інакше тут ніхто не виживе": військовий закликав застосовувати нестандартні методи війни

15.01.2024 13:26 Суспільство ВАЖЛИВО

За словами захисника, у Росії велика неконтрольована територія, на якій треба підключати людей, які готові працювати за гроші.

За словами захисника, у Росії велика неконтрольована територія, на якій треба підключати людей, які готові працювати за гроші.

Оператор FPV-дронів з позивним Єті заявив, що якщо українські захисники не будуть діяти ефективно, то можуть не тільки сісти в оборону, а й провалюватися.

"Росіяни накопичують ресурси: вони мобілізують людей, і людей у них більше. Наша задача – переграти їх, використати все, що ми можемо, максимально проти них. У них є велика, в принципі неконтрольована територія, на якій треба підключати людей, які готові працювати за гроші", - сказав він в інтерв'ю УП.

На його думку, диверсії в Росії – це ж не чисто наші спецслужби.

"Просто заплатили – ось, спаліть військкомат. До того ж, там є люди, які не дуже хочуть гинути – з ними треба працювати. А ще є купа українців. Нащо нам війна з руйнуваннями, якщо можна організувати її там? Звісно, в Росії багато всього контролюється, але можна когось спокусити обіцянкою про те, що він буде умовно "новим головою республіки"? У нас же спокушали, у нас же на це люди велись. Той же Аксьонов – це ж колишній чинуша України, який перейшов на той бік", - вважає Єті.

Він розповів, що "Форум вільних народів Росії" намагається працювати з окупованими росіянами народностями.

"Можливо, можна сформувати з них національні уряди, хай хоча б у вигнанні, але їх треба піднімати, долучати до саботажу. Треба розхитувати ґвинтики в механізмі. Наша задача – знайти нестандартні методи для перемоги. Нам треба перемогти, бо інакше тут ніхто не виживе", - додав військовий.

Війна в Україні - ситуація на фронті

Протягом минулої доби, 14 січня, Збройні сили України ліквідували на фронті 980 російських загарбників. За повідомленням Генштабу, загальні втрати окупантів станом на ранок досягли 370 тисяч 980 військових.

Протягом минулої доби, 14 січня, на фронті між ЗСУ та російськими окупантами відбулося 94 бойових зіткнень. На Куп’янському напрямку Сили оборони відбили 3 атаки противника в районах Синьківки та Петропавлівки Харківської області.

Читайте також: Компромісу поки що не буде: уряд Естонії відмовляється відсилати українських чоловіків призовного віку до Батьківщини