1. Новини Закарпаття
  2. >

Місцями небезпечно: ситуація на засніжених дорогах Закарпаття

12.01.2024 10:16 Суспільство Актуально

Впродовж минулої доби на Закарпатті виконували снігоочисні роботи та обробку автомобільних доріг протиожеледними матеріалами.

Впродовж минулої доби на Закарпатті виконували снігоочисні роботи та обробку автомобільних доріг протиожеледними матеріалами.

На автомобільних дорогах державного значення Закарпатської області ускладнень в русі немає. Проїзд забезпечено. Про це інформує Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Закарпатській області. 
26 одиниць техніки впродовж минулої доби виконували снігоочисні роботи та обробку автомобільних доріг протиожеледними матеріалами. Станом на ранок 12 січня проїзд усіма автошляхами забезпечено. Ускладнення в русі відсутні і на перевалах. Там тривають опади у вигляді снігу.
Температура повітря впевнено тримається мінусових позначок. На частині доріг ожеледиця. На високогір’ї туман. Вдень синоптична ситуація не зміниться. Очікується хмарно з проясненнями, місцями слабкий сніг. Температура теж не підніматиметься вище позначки у -2 градуси.
Щодо стану проїзду автомобільними дорогами загального користування державного значення звертайтесь на цілодобову гарячу лінію: +38 067 400 60 80.

Читайте також: Добро повернеться в стократному розмірі: цього дня до заходу сонця потрібно встигнути дещо зробити