1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

"Якби не смерть військовослужбовця": в одному із сіл Закарпаття діряву й болотну дорогу латали поспіхом (ФОТО)

04.01.2024 20:23 0 Суспільство Автор: Голос Карпат
 

Наразі відрізок дороги упорядкований.

Чималий час одна із найбільш занедбаних вулиць у Тур'я-Реметівській ОТГ була схожа на суцільну багнюку. В період дощів тут застрягли і пішоходи й вантажний транспорт. На легкових автомобілях цією частиною навіть не їздили, адже машину, відзначає місцеве населення, було б треба діставати "із краном".

Ідеться про вулицю Визволення, яку хоча й перейменували цьогоріч, та якою і далі доводиться рухатись жителям по болоту із перешкодами. Про цей жахливий відрізок дороги у Тур'я-Реметі "Голос Карпат" інформував у попередніх публікаціях. Водночас, ніяких дій з боку влади щодо ремонту не було застосовано.

 Чимале озеро, яке утворилось на виїзді з вулиці й досі муляло б око місцевим жителям. Водночас, диво таки настало. Хоча і навряд ремонт вулиці (поспіхом) раціонально вважати якимось дивом, як зазначають в громаді. Невеликий відрізок дороги, а саме озеро із болота зі слів самих мешканців, оперативно почали засипати за день до того, як у село на ту ж вулицю мав прибути кортеж з тілом загиблого воїна.

Люди кажуть: було би щастя, а нещастя допомогло.

- Водночас, добре, що хоч в останній момент в ОТГ заворушились. Бо в нас дороги в селі вже роками в жахливому стані й ніхто нічого із цим не робить. Люди жаліються, просять владу, а у бюджеті ніколи не має фінансів на наші болотні й порепані вулиці, - каже пані Оксана.

 - На Визволення взялися робити дорогу оперативно. Нічого не скажеш, за день до того як сюди привезли тіло військового. Тоді усі рушились робити водовідведення й камази були із рінчею, - відзначає Оксана. - Та й то якби не Петро - один ґазда порядний не підняв усе панство на ноги, що треба уже щось робити. Інакше, навряд чи в найближчий період бодай якось рехтували б цю вулицю, - каже Оксана.

Як виглядає наразі "відретушований" відрізок вулиці дивіться на фото в галереї.

Нагадаємо, раніше "Голос Карпат" розповідав, що закарпатці беруть поспіхом ряд важливих продуктів. Перед святами людей шокують золоті ціни на майже усі товари. 

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!