1. Новини Закарпаття
  2. >

Завдання - виявляти ухилянтів: в ТЦК підтвердили перевірки чоловіків на блокпостах

02.01.2024 22:08 Суспільство Актуально

Полювати на військовозобов’язаних наказали поліції та працівникам ТЦК.

Полювати на військовозобов’язаних наказали поліції та працівникам ТЦК.

Представники обласного ТЦК на Київщині у вівторок, 2 січня, офіційно підтвердили, що вже здійснюють перевірку чоловіків на блокпостах регіону. Відпрацювання відбувається у рамках мобілізаційних заходів та при взаємодії з Нацполіцією і військовою комендатурою.

На запит журналістів видання "Українська правда" в обласному ТЦК Київщини підтвердили заплановані заходи. Також там зазначили, що в основному перевірятимуть чоловіків - ухилянтів від мобілізації.

У відповіді ОТЦК зокрема зазначається, що завдання перевіряти чоловіків на блокпостах Київщини отримали Нацполіція, патрульна поліція, військова комендатура. Також зазначено, що перевірятимуть тих осіб, які уникають мобілізації та порушують закони про військовий облік. Представники ТЦК наголошують, що діють у межах чинного законодавства.

У відповіді зазначено, що посилений контроль на блокпостах відбувається з 26 грудня до 6 січня. Це стосується блокпостів, що розташованих на міжнародних автомобільних дорогах. Також у відповіді не вказано жодної інформації, яка б містила пояснення, чи буде посилений контроль після 6 січня на блокпостах Київщини.

Читайте також: Замість скандального варіанту мобілізації: у Раді "дали задню" і обіцяють "компромісний" проєкт 

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!