1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

"Треба душу Богу віддати": у Закарпатській громаді автобуси мчать у "минулий період"

397
Суспільство Новини Перечина

У селах Перечинщини люди обурені графіком руху автобусів.

"Треба душу Богу віддати": у Закарпатській громаді автобуси мчать у "минулий період"

У Тур'я-Реметівській ОТГ люди змушені вистоювати годинами на стоянках в очікуванні того чи іншого транспорту. Кажуть, що рух автобусів останнім часом катастрофічний. Потрібно чекати не рідко одну - дві години, аби дістатись бодай в Перечин. А от потрапити на автобусі чи маршрутці до Ужгорода - інша історія, не менш плачевна. Ще більше доводиться очікувати громадського транспорту у зворотньому напрямку. Тут ідеться про автостанцію Перечин, де людей часто намагаються впхати в автобуси, що ледь "не рвуться по швах". Про одну із таких ситуацій ми вже писали у попередній публікації. До того ж пасажири почали скаржитись не лише на обслуговування касирами на цій же станції, але й на рівень культури під час виконання професійних обов'язків.

А що, таки, з транспортом на Турянщині.

Де ті автобуси? 

Люди кажуть, що у селах Турянщини - Тур'я-Реметівської ОТГ дочекатись автобуса що у будні, що у день вихідний, треба, цитуємо "Богу душу віддати". Раніше у Тур'я-Реметі були своя маршрутка й автобус, наразі ж найближчий громадський транспорт люди очікують з Туря-Бистрої та Свалявщини. Також є автобус із Полянської Гути і Вільшинок. Графік автобусів сильно різниться із графіком на табло, що висить на стіні Перечинської автостанції. Не співпадає рух автобусів навіть із інформацією на сайті автостанції. До того ж, усі автобуси, які наразі довозять місцеве населення, геть "вже замучені". Часто ламаються щойно прибувши до "пункту призначень".

"То є горе із тими автобусами. Зранку не встигнеш, то треба чекати до посиніння. Богу душу треба віддати, щоб бодай в Перечин якось долізти на тих черепках", - відзначає пані Оксана.

"Вчора стою на нижній зупинці, то пів години чекала автобусу. Але і той був натрепаний, що ся й не видко було у ньому. Люди одразу стали давитись. Якось і я втиснулась та й так ми поїхали", - відзначає Оксана.

"Раніше у нас в Реметі були два людські автобуси - комерційний, завжди йшов за графіком. Люди з Тур'ї усі йшли на той транспорт. Пізніше була маршрутка Тур'я-Ремета - Перечин. Шоферував на той час Іван Мешко", - розповідає пані Олена.
"А що зараз має громада, чим похвалитися - вітряками на Полонині Руній, яку і так уже знищили", - розповідає пані Олена. 

Читайте також: До 40 градусів морозу: що обіцяють жителям Закарпаття й областей України вже цього січня? 

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber