1. Новини Закарпаття
  2. >

Обізвала пасажирів дебілами і нахамила: на Закарпатті намагались впхати людей у автобус, який ледь "не розірвався"

28.12.2023 11:29 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

Про жорсткий інцидент розповіли журналісту видання "Голос Карпат".

Про жорсткий інцидент розповіли журналісту видання

Напередодні на Перечинській автостанції сталась прикра подія за участю однієї з касирок, що намагалась посадити маму із дітьми у вщент перевантажений пасажирами автобус. Жорсткий інцидент, за словами однієї із очевидиць події стався напередодні Різдва. Тоді мама із двома дітьми застрягли в Перечині на годину в очікуванні наступного транспорту.

Жінка відзначила, що попросила три білети у касі на Бистрянький автобус, де були вказані вартість квитка і сидячі місця. Дочекавшись автобуса жінка, із її слів, опинилась у повному ступорі. В салоні автобуса було темно від кількості пасажирів. Той транспортний засіб, де троє пасажирів, згідно із інформацією у виданому квитку, мали б мати сидячі місця, прибув із Ужгорода в Перечин ущент набитий іншими пасажирами. Місць для посадки вже не було, водночас людей на платформі, яким видали на цей автобус квитки, намагались буквально впихнути "у переповнену рукавичку". У багатьох очікуючих був ще й багаж у руках, тому влізти в автобус в такій ситуації було не можливо, як зазначає одна з пасажирок. Оцінюючи ситуацію, чимало пасажирів, яких намагались вмістити у переповнений транспорт, почали повертати білети у касу, водночас людям не захотіли змінити квитки на інший транспорт, мовляв, що до наступного рейсу ще ціла година. Людей усіляко намагались відправити на автобусі, який ледь не розірвався від кількості пасажирів, додає очевидця.

"Ну такого дурдому, як в нас на вокзалі в Перечині, то ще треба поглядати", - розповідає пані Мар'яна.

"Різдво, а через хамку, що видавала нам три білети на Бистрянький автобус, ми опинились у повному ступорі. Що ж це коїться на тих станціях. Де той порядок, мінімальна культура якась. То виявляється, ми всі дебіли, як почала обзивати касирка тих пасажирів, що намагались повернути до каси білети, бо не влізали в автобус", - запитує жінка.
"Ймовірно, якби нас запхала туди із дітьми, де і дихати не було чим, а не те, щоб стояти, то було б дуже весело тій працівниці вокзалу", - розповідає Мар'яна.

"Не влізши в салон автобуса, на який нам дали квитки, врешті були змушені очікувати наступного рейсу, до якого залишалась година. Квитки не захотіли нам поміняти, хоч по закону, мало б бути інакше. Тож змушені були ще раз оплатити нові білети на інший автобус. Така от передріздвяна історія", - з обуренням відзначає Мар'яна.

Читайте також: Гризуни проїдають в людей останні фінанси, їх цілі стада: як борються із нашестям мишей закарпатці? 

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими