1. Новини Закарпаття
  2. >

Гордість української армії: закарпатця відзначили високою нагородою (ФОТО)

30.12.2023 20:00 Суспільство ВАЖЛИВО Голос Карпат

Учасник бойових дій із Закарпаття відзначений високою нагородою від Залужного.

Учасник бойових дій із Закарпаття відзначений високою нагородою від Залужного.

Високу нагороду – почесний нагрудний знак «Золотий хрест» від Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного отримав захисник, родом із Турянщини, Скубенич Юрій Васильович. Про це повідомляють на офіційній сторінці Тур'я-Реметівської сільської ради.

Нагрудним знаком "Золотий хрест" нагороджуються особи рядового і сержантського (старшинського) складу Збройних Сил України за успішне виконання бойових завдань під час проведення об'єднаних, антитерористичних операцій, а також операцій з підтримання миру та безпеки, високі показники у бойовій підготовці, бездоганне несення бойового чергування, вартової (внутрішньої) служби у повсякденній діяльності.

Варто відзначити, цьогоріч, 7-го грудня такою ж високою нагородою удостоєно закарпатського воїна, родом з Берегівщини Валерія Гуляєва. Про це інформують у Першому відділі Берегівського РТЦК та СП.

Нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України «Золотий хрест» відзначено стрільця-помічника гранатометника роти охорони першого відділу Берегівського РТЦК та СП старшого солдата Гуляєва Валерія Володимировича.

Також раніше "Голос Карпат" інформував про почесну відзнаку ще одному українському воїну, головному редактору сайту в минулому, який із початку повномасштабного російського вторгнення став на захист Вітчизни - Юлію Микулі. Він також отримав нагрудний знак "Золотий хрест" від Залужного.

Щиро вітаємо закарпатців із нагородами й бажаємо чимшвидше здолати противника у цій війні. Слава українським Героям! 

Читайте також: Обізвала пасажирів дебілами і нахамила: на Закарпатті намагались впхати людей у автобус, який ледь "не розірвався" 

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими