1. Новини Закарпаття
  2. >

В Україні готують ротацію військових: кого можуть відправити на фронт

22.12.2023 23:04 Суспільство ВАЖЛИВО Голос Карпат

Україна розглядає можливість здійснення ротації військових шляхом відправки на фронт працівників правоохоронних органів.

Україна розглядає можливість здійснення ротації військових шляхом відправки на фронт працівників правоохоронних органів.

Про це повідомив військовий експерт, майор запасу ЗСУ Олексій Гетьман в ефірі "1+1".

"Піднімається питання про мобілізацію людей, які працюють в правоохоронних органах. Це може стати в пригоді, тому що ці люди підготовлені. Може є сенс їх посилати на фронт, а тих людей, які там вже більше року-півтора, близько року, які воюють два роки, може давати можливість попрацювати в поліції певний час", - сказав військовий експерт.

Олексій Гетьман наголосив на перспективності відправлення таких спеціалістів на фронт, дозволяючи тим, хто вже відслужив певний строк у зоні бойових дій, працювати у правоохоронних органах. Подібний крок може забезпечити необхідний відпочинок військовим, які перебувають на передовій тривалий період, одночасно використовуючи потенціал людей з правоохоронного середовища.

Майор запасу також зауважив, що важливо враховувати специфіку роботи в правоохоронних органах, де певні посади вимагають спеціальної освіти, якої може не бути у всіх претендентів на ці посади.

"Наприклад, прокурорів неможливо замінити, якщо в них немає відповідної освіти", - зазначив експерт.

Читайте також: Покарання українських чоловіків, які втекли за кордон: у Зеленського підтримали ідею 

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими