1. Новини Закарпаття
  2. >

Нова негода на Закарпатті наробить ще більше біди: усім варто бути обачними

04.12.2023 10:17 Суспільство ВАЖЛИВО Голос Карпат

На Закарпатті відрізки доріг так й залишаються небезпечними для проїзду.

На Закарпатті відрізки доріг так й залишаються небезпечними для проїзду.

  У регіоні продовжує йти сніг, а центральні й бічні дороги, опісля "потопу" вже трансформуються в скляні катки. Що найгірше у цьому плані, то це відсутність комунальної техніки на дорогах тоді, як вона найбільше потрібна.

  Із цього приводу у соцмережах люди висловлюють різні позиції, більшість з яких негативні, оскільки на дороги в цей час, як зазначають у дописах, мало звертають уваги в органах влади. Насамперед йдеться про дороги місцевого значення в межах населених пунктів.

  Відзначмо, напередодні через нечищені вулиці опинився у пастці шкільний автобус. Діти з віддалених вулиць були змушені долати чималі відстані до освітніх навчальних закладів сніговими заторами.

  Про відсутність на дорогах снігоочищувальної техніки в денний період зауважували й жителі Тур'я-Реметівської ОТГ. Чимало дописів з цього приводу оприлюднювали в мережі Фейсбук.

  Відзначмо, на деяких вулицях Тур'я-Ремети комунальники працювали уже тоді, як сніг сам почав танути і пішов дощ. Така ситуація з оперативним розчищенням вулиці була зафіксована жителями Березневої:

- Трактор загнали на нашу вулицю уже тоді, як сніг сам почав танути і пішов дощ. Та й то не всюди почистили, верхня частина вулиці так й залишилась нечищеною. Але дощ сам все очистив, а нині усе підмерзло й знову біда. Кіть не шлюпавка та не лодки нам треба брати, то лижі - і гнати тим склом, бо то горе, - відзначає Марія.

Відзначмо, напередодні у регіоні через дощі й танення снігу відбулося підтоплення ряду вулиць в населених пунктах. Найбільше підтоплень рятувальниками було зафіксовано у Виноградівському й Берегівському районах. 

  Були підтоплені земельні угіддя, підвали будинків й обійстя тощо. У результаті негоди напередодні, сильно піднявся рівень води в закарпатських річках. Однією з найбільш небезпечних водойм у цей час виявилась Тиса. Про небезпечну переправу застерігали особливо охочих перетнути водойму у незаконний спосіб. 

  Увага! 4-го грудня у Закарпатській області оголошено штормове попередження. Його рівень небезпечності — I, жовтий. За даними синоптиків, на дорогах більшої частини території Закарпатської області спостерігатиметься ожеледиця. У низинно-передгірних районах та по місту Ужгород будуть тумани, з видимістю 200-500 метрів. 

Читайте також: Чергова радіаційна загроза для України, усі на вухах: у Міненергетики б'ють на сполох через масштабну проблему 

Закарпаття оплакує важку втрату: на війні загинув ще один закарпатець (ФОТО) |