1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >
  5. Перечин

У Закарпатській громаді через нечищені вулиці опинився у пастці шкільний автобус

01.12.2023 13:06 ВАЖЛИВО

На Перечинщині діти з віддалених вулиць долали маршрут до освітнього закладу пішки.

  У Тур'я-Реметівській ОТГ, через нечищені вулиці, назріла проблема з доїздом шкільного автобусу. Діти з віддалених вулиць поспішали до центральної артерії і там очікували транспорту, адже бічні відрізки доріг опинились під шаром снігу. Водночас, відповідної снігоочищувальної техніки на дорогах у межах громади, яка б мала в цей час працювати й робити шляхи більш безпечними для водіїв та пішоходів, як зазначають жителі, не було.

  Зауважмо, напередодні ввечері на Перечинщині посилились снігові опади. За ніч намело до 20 сантиметрів снігу на місцевих дорогах. Відтак, снігоочищувальної техніки в межах громади, як зазначають місцеві жителі, не було видно, а вулиці стали смертельним катком для машин й перехожих.

- Я вчора йшла із дитиною вулицею Березневою, машиною так занесло біля нас, що ми думали точно буде аварія, - розповідає пані Мар'яна.

- Снігу намело десь до 20 сантиметрів за якісь там хвилини, під коркою снігу шар льоду. Іди як хочеш - на чотирьох, на спині хоч везися. Дорога не чищена, не підсипана. Десь тільки місцями біля будинків підсипано. Кожен мабуть біля себе прочистив, підсипав, бо бачать, яка ситуація - немає порядку, - відзначає пані Мар'яна.

- Сьогодні через погану дорогу, нечищений сніг, на нашу вулицю не доїхав автобус, діти пішки марширували до центру, - відзначає Вікторія.

- Біля хати й на вулиці зранку лопатою чистила сніг, далі вулиця взагалі не була чищеною від снігу, що випав за ніч. Як дійшли діти до школи по тому снігу, Бог один знає, - розповідає Вікторія.

Читайте на ГК:Закарпатці збирають лушпиння цибулі, горіха та попіл: що ж "витворяють" господарі і як воно діє?
Читайте на ГК:Сучасні ВЕС у горах Карпат: чи підтримують закарпатці вітряні парки на полонинах?
Читайте на ГК:Нічний режим рятує фінанси: як "розумний лічильник" допомагає закарпатцям не платити рекордні суми за електроенергію?