1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

"Миші окуповують села, їх цілий табун": закарпатці розповідають про справжнє лихо в окопах (ФОТО)

02.11.2023 16:59 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

Від нашестя мишей потерпають українські військові.

Від нашестя мишей потерпають українські військові.

Останнім часом в мережі Фейсбук ширяться різного роду дописи від військових щодо нашестя мишей в бліндажах. За словами військових - їх не одна чи дві миші, а цілий табун і боротись із ними складно.

До соцмереж потрапляють як фото так відео із жахаючою картиною, де гризуни окуповують позиції українських військових. Найбільше їх в бліндажах, де поїдають запаси харчів та пошкоджують електроніку, прогризають взуття й одяг солдатів.

Дописи із нашестям непроханих візитерів поширюють і військові із Закарпаття. За їх словами, поблизу немає жодної кішки, аби дати раду цьому нашестю. Доводиться оборонятись самими. У селах, де не має людей у будинках, миші влаштовують власні поселення. Вони розмножуються із рекордною швидкістю і це велика біда.

А ось такий "урожай" сірих нахаб наловився за ніч на приманку-липучку в одному з окопів військових. Одразу наловилось 15 штук гризунів. Фотодоказом в однійсіз груп поділилась дружина військового.

Раніше "Голос Карпат" інформував, як у окопах військових оселилися змії чималих розмірів.

 Відзначмо, цьогоріч від нашестя мишей потерпають у різних частинах держави. На Закарпатті також б'ють на сполох через проблему .

На боротьбу з гризунами витрачають багато грошей.

Читайте також: Пивниця "Рак" могла б стати бомбосховищем?: на Турянщині є забутий підвал історії (ФОТО)

Читайте на ГК:Закарпатці збирають лушпиння цибулі, горіха та попіл: що ж "витворяють" господарі і як воно діє?
Читайте на ГК:Сучасні ВЕС у горах Карпат: чи підтримують закарпатці вітряні парки на полонинах?
Читайте на ГК:Нічний режим рятує фінанси: як "розумний лічильник" допомагає закарпатцям не платити рекордні суми за електроенергію?