1. Новини Закарпаття
  2. >

Кращі спортсмени отримають винагороду: в Ужгороді протягом місяця можна подати документи та отримати стипендію

01.11.2023 09:35 Суспільство Актуально

В Ужгородській міськраді розпочали прийом документів для виплати у 2024 році щомісячних стипендій та грошової винагороди кращим спортсменам міста.

В Ужгородській міськраді розпочали прийом документів для виплати у 2024 році щомісячних стипендій та грошової винагороди кращим спортсменам міста.

Від сьогодні, з 1 листопада, і до 30 листопада в Ужгородській міській раді прийматимуть документи для виплати у 2024 році щомісячних стипендій та грошової винагороди кращим спортсменам міста, які посіли призові місця на змаганнях відповідних рівнів у 2023 році.

Як інформує управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради, на здобуття стипендій можуть висувати кандидатури спортсменів Ужгорода, які здобули перемогу або посіли призові місця на Олімпійських, Паралімпійських, Дефлімпійських, всесвітніх, європейських, юнацьких Олімпійських іграх, чемпіонатах та Кубках світу, Європи, України серед дорослих, молоді та юніорів з видів спорту, що визнані в Україні у встановленому законодавством порядку. 

На виплату грошової винагороди можуть бути висунуті спортсмени, а також їхні тренери, мешканці Ужгорода, які здобули перемогу або посіли призові місця на Олімпійських, Паралімпійських, Дефлімпійських, всесвітніх, європейських, юнацьких Олімпійських іграх, чемпіонатах та кубках України із видів спорту усіх вікових груп, що визнані в Україні у встановленому законодавством порядку.

Кандидатури спортсменів на здобуття стипендії/грошової винагороди подають обласні, міські дитячо-юнацькі спортивні школи, федерації з видів спорту, фізкультурно-спортивні товариства, спортивні клуби та інші організації фізкультурно-спортивної спрямованості, що зареєстровані та фактично знаходяться на території міста Ужгорода. У разі здобуття перемоги або призового місця на змаганнях у командних видах спорту на стипендію подається не більше 2 осіб (це не стосується грошової винагороди, яку отримає уся команда).

Кандидатури спортсменів на отримання стипендії/грошової винагороди потрібно подавати в управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради із наступним пакетом документів:
- клопотання про призначення стипендії та грошової нагороди спортсмену (тренеру) на ім’я начальника управління, що повинно містити прізвище, ім’я, по батькові претендента, дату його народження, адресу реєстрації місця проживання, номер телефону, банківські реквізити кандидата для перерахування коштів для отримання стипендії/грошової винагороди;
- згода на збір та обробку персональних даних;
- витяг з протоколу змагань (обов’язково зазначити прізвище тренера, кількість учасників та ранг змагань);
- копія паспорта (1, 2 сторінки, місце реєстрації) або ID-карти та ідентифікаційного номера. До ID-карти додається копія довідки про реєстрацію місця проживання.

Документи надсилати на електронну адресу:
kultura@rada-uzhgorod.gov.ua

Відділ молоді та спорту Ужгородської міської ради здійснює узагальнення документів та подає їх на розгляд комісії з питань призначення стипендії Ужгородської міської ради кращим спортсменам Ужгорода та комісії із виплати грошової винагороди кращим спортсменам і тренерам Ужгорода.
Стипендія та грошова винагорода призначаються розпорядженням міського голови на підставі протоколу Комісії.

Читайте також: Закарпатець потрапив на перші шпальти іноземних газет: тепер у нас є не лише видатні футболісти, а й арбітри міжнародного класу (ФОТО)

Підтримайте ЗБІР для 128-ої Закарпатської бригади (на зарядну станцію для забезпечення енергії на передовій). ДЕТАЛЬНІШЕ➤ 

 Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Читайте на ГК:Епідемія грипу косить учнівську молодь на Закарпатті: в громадах один за одним зачиняють освітні заклади
Читайте на ГК:Для закарпатців озвучили важливе повідомлення
Читайте на ГК:Видобуток солі на Закарпатті: для збільшення потужностей необхідний ремонт місцевих автошляхів