1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

Українські діти мають можливість навчатися рідною мовою у Ніредьгазі (ВІДЕО)

24.10.2023 12:51 Суспільство Актуально

До школи ходять діти тих сімей, які вже раніше поселилися в Угорщині, а також діти, які приїхали до Угорщини після початку повномасштабного російського вторгнення в Україну.

До школи ходять діти тих сімей, які вже раніше поселилися в Угорщині, а також діти, які приїхали до Угорщини після початку повномасштабного російського вторгнення в Україну.

Відповідно до рівня своїх знань, українські діти навчаються у шести групах у Ніредьгазькому відділі Школи української мови ім. Лесі Українки при Державному самоврядуванні українців Угорщини.

Вчителька Вікторія Араньоші розповіла, що у навчанні беруть участь діти від 6 до 14 років. Заняття проводяться три рази на тиждень: у вівторок, четвер та п’ятницю пообіді. До школи ходять діти тих сімей, які вже раніше поселилися в Угорщині, а також діти, які приїхали до Угорщини після початку повномасштабного російського вторгнення в Україну.

На уроках діти першочергово вивчають українську мову, вчаться читати та писати. Викладачі приділяють велику увагу патріотичному вихованню молоді. Навчання українських діток підтримує уряд Угорщини.

Більше у відеосюжеті: 

Читайте також: Ситуація буде складною: жителям Закарпаття слід врахувати поради від Укренерго та зробити запаси

Підтримайте ЗБІР для 128-ої Закарпатської бригади (на зарядну станцію для забезпечення енергії на передовій). ДЕТАЛЬНІШЕ➤ 

Читайте на ГК:Угорщина допомагає: близько 500 потужних джерела безперебійного живлення доправили на Закарпаття (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Будапешт дарує Різдво українським сім’ям: адвентські календарі та пряникові будинки (ВІДЕО)
Читайте на ГК:"Ми зрозуміли, що маємо допомогти": в Україні на кордоні з Угорщиною збудували сухий порт