1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >
  5. Перечин

Освітні заклади Тур'я-Реметівської ОТГ на Закарпатті забезпечили генераторами

18.01.2023 21:40 ВАЖЛИВО

Новий навчальний семестр для учнівської молоді розпочнеться в комфортних умовах.

1-го лютого у багатьох  освітніх Закладах Закарпаття розпочинається новий навчальний семестр. До нього старанно готуються учні та вчителі.
Нагадаємо, цьогоріч зимові канікули в освітніх закладах регіону стартували у різний термін. В одних школах пора зимових канікул розпочалась ще у грудні, а в інших — у січні.  До слова, 2-го грудня цьогоріч на зимові канікули відправились школярі Виноградівщини.

У закладах освіти Тур'я-Реметівської ОТГ місцевих учнів відправили на канікули з 29 січня. В умовах блекауту, за відсутності генераторів, у школах громади певною мірою було відсутнім опалення та освітлення. Та вже у новому семестрі на вихованців та педагогів очікуватимуть більш комфортні умови у ході навчання. Для оптимальної роботи освітніх закладів ОТГ відділом освіти, молоді та спорту закуплено два бензинові генератори для  Тур‘є-Реметівського ЗЗСО I-III ступенів та Тур‘я Бистрянської гімназії. Також генератори надані закладам освіти  благодійними організаціями.

Альтернативними джерелами світла й опалення забезпечені й дошкільні заклади, інформують у відділі освіти.

- Завдячуючи голові Ужгородської РВДА Юрію Гузинцю КУ "Інклюзивно-ресурсний центр"  Туричківська гімназія також з генераторами. Передано два генератори для Раківської гімназії та Тур‘я Пасіцького ЗЗСО I-III ступенів. Для Тур‘я Бистрянського ЗДО закуплено акумуляторну батарею для безперебійної роботи котельні. Забезпечено альтернативним джерелом живлення і Порошківський ЗДО. Вільшинківська гімназія та Поляно Гутянська гімназія забезпечені генераторами вже понад три роки. Сільською радою передано один генератор для Порошківського ЗЗСО I-III ступенів та один для відділу освіти. Ці генератори отримані як благодійна допомога. Сьогодні отримали два генератори для Турицької гімназії та Тур'є-Реметівського ЗДО, — розповів начальник освіти, молоді та спорту Тур'є-Реметівської сільської ради Владислав Цапик.

Читайте також: На Водохреща світла не буде 14-16 годин: оприлюднено графіки відключення електроенергії на 19 січня 

Читайте на ГК:Жахаючий слід від сокир в одній із громад Закарпаття: березовий сік обернувся трагічним фіналом (ФОТО)
Читайте на ГК:На Закарпатті сталася надзвичайна ситуація: відомі деталі події (ФОТО)
Читайте на ГК:Були в шоці від побаченого: надзвичайна ситуація “сполошила” місцевих жителів (ФОТОФАКТ)