1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Закарпатці гатять біляки "аж бігом" - цілі ванни в трофеях (ФОТО)

1680
Суспільство Закарпаття

Грибний сезон в розпалі.

Закарпатці гатять біляки "аж бігом" - цілі ванни в трофеях (ФОТО)

Жителі краю продовжують полювати в лісах на ароматні трофеї.

В лісах регіону "дозріли" осінні білі гриби. Їх знаходять в соснових й букових лісах, у траві тощо. Полюють наразі на осінні смаколики на Перечинщині, Ужгородщині, Тячівщині тощо. Люди радіють цінним трофеям. Лісове м'ясо несуть на продаж до місцевих базарів, торгують ними поряд із трасами в околицях населених пунктів.

Осінні гриби, кажуть мисливці тихого полювання, істотно цінніші за літні смаколики. Нині за кілограм білих грибів на ринку доведеться віддати від сотні гривень. Кошик із білими влетить від 200-500 гривень.

Як уже раніше інформував "Голос Карпат", наразі в лісах Закарпаття полюють за "крушняками" - це одні з найчистіших осінніх білих грибів, яким радіє кожен місцевий грибар.

Уполювати такого трофея, кажуть, впіймати удачу за хвіст.

Що стосується грибних знахідок цього сезону в лісах, то улітку мисливці знаходили дуже багато червонокнижних екземплярів. Дива у лісах зустрічають і цього жовтня. Люди знаходять під час тихого полювання трофеї величезних масштабів. Зокрема, велета - білого гриба знайшли на Тячівщині.

В лісах Турянщини також урожайна погода на лісові знахідки. Люди приносять додому надзвичайно багато смаколиків. Ними завалюють усі можливі у хаті посудини. А ось мешканець Тур'я-Ремети цими днями поділився таким щедрим уловом. На фото - ціла ванна із біляками.

Нагадаємо,  "Помідорний удар": на Закарпатті понеслися в "космічний вирій" томати 

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber