1. Новини Закарпаття
  2. >

На Закарпатті грибники знайшли моторошну знахідку (ФОТО)

21.07.2023 10:59 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

На Закарпатті у лісі натрапили на моторошний улов.

На Закарпатті у лісі натрапили на моторошний улов.

  Закарпатці продовжують полювати на літні смаколики у лісах й продавати гриби на місцевих базарах та трасах поряд з околицями населених пунктів. Відзначмо, на початку сезону кілограм білих грибів на ринку можна було придбати від 60-80 гривень

  Кошик середнього розміру з білками тут вартував від 150 гривень. Наразі ціна грибів дещо змінилась. Кілограм продають від 85-95 гривень. За винятком білих, торгують червоноголовцями й підберезниками.

  Також є лисички. Цьогоріч попит на них особливо високий. Це майже єдині з грибів, у яких не накопичуються небезпечні радіонукліди, у них міститься йод і вони майже ніколи не бувають червивими.

  Також закарпатці знаходять в лісах й дивовижні червонокнижні трофеї. А ще грибники упольовують й моторошні трофеї, що дуже лякають виглядом. Рідкісний гриб, що за формою схожий на частини людського тіла, а саме пальці, уполювали у парковій зоні на Закарпатті.

  Світлиною знахідки поділись в мережі Фейсбук у групі "Гриби". У дописі до світлини користувачем питає поради знавців, аби ті допомогли їй із визначенням. Відповідь не забарилась. В коментарях одразу ж почали відзначати, що це гриб - кселарія, або як ще його називають "пальці мерця".