1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Ягода-мутант на Закарпатському ринку: мережа Фейсбук "регоче" від незвичного фото із полуницею (ФОТО)

67010 Суспільство Закарпаття

Ціни для закарпатців наразі одна із тих тем, яку зараз обговорюють найактивніше.

Ягода-мутант на Закарпатському ринку: мережа Фейсбук "регоче" від незвичного фото із полуницею (ФОТО)

Цьогоріч ціни на ринках та в магазинах держави почали вже лякати місцеве населення не на жарт. Веселих й не дуже коментарів щодо золотих фруктів цього сезону в мережі Фейсбук вистачає. Тут можна і плакати і сміятись. Утім, навряд над болючим питанням стрімкого зростання цін в Україні, посміються малозахищені верстви населення й зокрема пенсіонери. Адже проблема з нестачею коштів наразі на найнеобхідніше для багатьох - одна із важливих. Проте, не було б розуміння гіркої правди без "долі фіглі". А закарпатці — народ фігльовний, то і ціни під час війни коментують із гумором.

Насамперед хвилю емоцій в мережі Фейсбук розпалила майже космічна ціна на черешню з Іспанії. На початку сезону її продавали від 1000 гривень за кілограм. Більш оптимістичні писали, що черешня із золота, а замість кістки всередині вкладений діамант, утім були й песимісти, що відмовлялись купувати черешню за такою ціною, а залишити її всю "депутатам та суддям", адже у них, мовляв, більші зарплати й вони можуть собі дозволити посмакувати золотою черешнею.

Зараз в мережі Фейсбук і далі продовжують обговорення й висміювання золотих цін на ягоди й виставляють кумедні світлини з черешнями й полуницею. До слова, напередодні в мережі Фейсбук в одній із закарпатських спільнот з'явилося фото із незвичною полуницею. Форма ягоди розсмішила учасників соцмережі і тут під дописом полились коментарі. Одні зазначали, що полуниця "дуже хімічна", вміст ГМО в ній зашкалює, інші писали, що то взагалі не полуниця, а ягода-морквиця і їсти її не варто. Були з цього приводу і непристойні коментарі.

Ягода-мутант, згідно із дописом, начебто з'явилась у продажу на зеленому ринку Міжгір'я і її вартість - 45 гривень за кілограм.

Нагадаємо, На Закарпатті уполювали рідкісну знахідку (ФОТО) 

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими 

Читайте також: