1. Новини Закарпаття
  2. >

"Воєнком хай гребуть і мажорів": у соцмережах висловлюють різні позиції щодо мобілізації в Україні

19.03.2023 10:58 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

Військовозобов'язаних в Україні й далі продовжують мобілізовувати.

Військовозобов'язаних в Україні й далі продовжують мобілізовувати.

У публікаціях раніше "Голос Карпат" вже писав, як проходить мобілізація в Україні, як вручають повістки у ресторанах, на вулицях й навіть похоронах. Окрім того, наше видання порушило і питання законності вручень повісток під час дії військового стану, хто і як їх може вручати.  Поряд із цим ми згадали і про петицію щодо чіткості вручень повісток, автор Олег Чабан, а також оприлюднили інші актуальні петиції про мобілізацію в Україні.

Слід нагадати, що люди по-різному реагують на процес мобілізації у державі. У цьому плані у соцмережі Фейсбук й далі триває чимало дискусій. Одні обурені тим, що дедалі частіше призовників  ловлять прямо на вулицях й застосовують часом силу, а інші пишуть про те, що мовляв,  призивають до армії не всіх однаково, "шо мажори й далі спокійно гуляють та розважаються, поки інші воюють на фронті. В коментарях зазначають на тому, як важко нині на селах, де мобілізовано дуже багато чоловіків. На полях не вистачає сильних рук в цей період

Утім, серед решти коментарів з негативним забарвленням є   й абсолютно категоричні судження самих військових, що добровільно пішли на фронт захищати Вітчизну.

За словами поодиноких, усі патріоти мають стати на захист держави в цей час й не чекати "запрошень" від військкоматів, а йти і сводомо ставати на  облік. Поряд із цим  люди пишуть й про мобілізацію в ТЦК.

Нагадаємо, Хотіла нагодувати тварину: бик забив 64-річну жінку на смерть 

Читайте Голос Карпат.ІНФО також у Телеграм

Читайте на ГК:На Закарпатті затримали небезпечного зловмисника: деталі події (ФОТО)
Читайте на ГК:Із Закарпаття до серця Європи: Укрзалізниця відкрила онлайн-продаж квитків на поїзд Чоп – Будапешт – Відень
Читайте на ГК:Переправляв військовозобов'язаних за кордон: на Закарпатті затримали організатора (ФОТО)