Військовозобов'язаних в Україні й далі продовжують мобілізовувати.

У публікаціях раніше "Голос Карпат" вже писав, як проходить мобілізація в Україні, як вручають повістки у ресторанах, на вулицях й навіть похоронах. Окрім того, наше видання порушило і питання законності вручень повісток під час дії військового стану, хто і як їх може вручати. Поряд із цим ми згадали і про петицію щодо чіткості вручень повісток, автор Олег Чабан, а також оприлюднили інші актуальні петиції про мобілізацію в Україні.
Слід нагадати, що люди по-різному реагують на процес мобілізації у державі. У цьому плані у соцмережі Фейсбук й далі триває чимало дискусій. Одні обурені тим, що дедалі частіше призовників ловлять прямо на вулицях й застосовують часом силу, а інші пишуть про те, що мовляв, призивають до армії не всіх однаково, "шо мажори й далі спокійно гуляють та розважаються, поки інші воюють на фронті. В коментарях зазначають на тому, як важко нині на селах, де мобілізовано дуже багато чоловіків. На полях не вистачає сильних рук в цей період
Утім, серед решти коментарів з негативним забарвленням є й абсолютно категоричні судження самих військових, що добровільно пішли на фронт захищати Вітчизну.
За словами поодиноких, усі патріоти мають стати на захист держави в цей час й не чекати "запрошень" від військкоматів, а йти і сводомо ставати на облік. Поряд із цим люди пишуть й про мобілізацію в ТЦК.
Нагадаємо, Хотіла нагодувати тварину: бик забив 64-річну жінку на смерть
Читайте Голос Карпат.ІНФО також у Телеграм
Читайте на ГК:На Мукачівщині голову сільради викрили на незаконному збагаченніЧитайте на ГК:Агресивний плазун заповз у хату: на Закарпатті змія вкусила чоловіка (ФОТО)
Читайте на ГК:Підтримати може кожен: двоє дівчат з Виноградова стали фіналістками конкурсу “Міс Україна 2023”