1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Людям з хворобами пишуть "придатний": відомо про що ідеться в черговій петиції до Зеленського

2042
Суспільство Закарпаття

На офіційному сайті Глави держави зареєстровано петицію щодо чіткості процедури мобілізації. Автор Чабан Олег Олександрович.

Людям з хворобами пишуть "придатний": відомо про що ідеться в черговій петиції до Зеленського

Петицію подано 24 січня 2022 року Наразі вона набрала 421 голос із 25 000 тисяч потрібних. До кінця збору підписів залишилось більше двох місяців.

Суть петиції полягає у визначенні законами України чітких правил із вручення повісток військовозобов'язаним.

Згідно із текстом петиції, останнім часом вручення повісток "виходить за рамки логіки". Автор пише, що людям вручають повістки повсюди — на ринках, блокпостах, підприємствах, похоронах. Йдеться про те, що до армії призивають чоловіків, у яких є серйозні хвороби органів дихання, зору та слуху, серцево-судинні захворювання, туберкульоз.

"Людям вручають повістки на продуктових ринках, на похоронах, на блокпостах, на одних і тих самих підприємствах. При цьому під час медичного огляду людям з хворобами пишуть "придатний". Мова йде про хвороби органів дихання, очей, слуху, хвороби серцево-судинної системи, туберкульоз!!! та інші. Людям абсолютно не зрозумілі критерії відбору, що в купі з поведінкою робітників, які вручають повістки, тільки сіє паніку та підриває моральний дух населення", - йдеться у зверненні до Президента.

Автор описує 4 пункти у плані отримання військовозобов'язаним повісток і де їх вручення заборонене. Також ідеться й про кримінальну відповідальність у відношенні до лікарів у тому разі, якщо людина потрапить до лав ЗСУ із хворобами, через які не придатна до військової служби.

Нагадаємо, У закарпатських автобусах та авто військкомати продовжують перевірки

В Україні почали видавати нові повістки: що потрібно знати

Нагадаємо, 45-річний чоловік жорстоко зарізав свого рідного брата (ФОТО) 

Читайте Голос Карпат.ІНФО також у Телеграм

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber