1. Новини Закарпаття
  2. >

Знайшли там чимало здорових чоловіків: люди у камуфляжі завітали до нічних клубів (ВІДЕО)

12.03.2023 23:46 Суспільство Актуально

Військові вручили присутнім там чоловікам повістки.

Військові вручили присутнім там чоловікам повістки.

Мобілізація охоплює нові сфери тилового життя. Якщо раніше співробітники військкоматів вручали повістки військовозобов'язаним громадянам переважно на вулицях міст, на ринках та в супермаркетах, то тепер військові пішли у рейд нічними клубами.

Зокрема, багато харківських пабліків поділилися відео з такого закладу, куди навідалися люди у камуфляжі. 

В Україні вже понад рік триває війна та не припиняється загальна мобілізація. ЗСУ постійно потребують поповнення, а потік бажаючих йти на фронт уже вичерпався. У цій ситуації військові, які служать в ТЦК, вдаються до будь-яких хитрощів, аби вручити повістки здоровим чоловікам, які все ще залишаються в тилу.

На відео, яке перепостили місцеві канали, двоє чоловіків у військовій формі зайшли "з візитом" до одного з нічних клубів Харкова. Як розповідають очевидці, візитери зажадали вимкнути музику та включити звичайне світло замість нічного "інтимного" освітлення. Після цього вони почали перевіряти документи у всіх відвідувачів чоловічої статі.

Зрештою, багато клубних завсідників отримали "запрошення" до ТЦК. Звичайно, їм ще належить пройти військово-лікарську комісію, яка має з'ясувати їхню придатність до військової служби. Втім, де, як не в нічному клубі, можна зустріти відразу чималу групу молодих здорових чоловіків, які за своїми фізичними кондиціями ідеально підходять для військової служби.

Читайте Голос Карпат.ІНФО також у Телеграм

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що на Закарпатті чоловіка забрали до військкомату прямо з автобуса.

Читайте на ГК:Гороскоп Таро на тиждень 13-19 березня для всіх знаків Зодіаку
Читайте на ГК:У лютому долар пішов вниз: що буде з американською валютою далі
Читайте на ГК:Важко дається “кожен метр землі”: військовий прогнозує війну на декілька років