1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Стало відомо, чому мер Мукачева персона нон грата в Європі

10.03.2023 17:58 Суспільство

Мера Мукачева не пускають до Європи, через паплюження європейських цінностей.

Мера Мукачева не пускають до Європи, через паплюження європейських цінностей.

Мер Мукачева Андрій Балога потрапив у серйозний скандал і йому заборонено виїзд до Євросоюзу. Про це пише ProZak.

Ще у 2017 році Представництво Європейського Союзу в Україні організувало в Мукачеві ряд заходів в рамках інформаційної кампанії “Будуймо Європу в Україні”. Тоді мер Андрій Балога зізнавався європейцям, що він дотримується європейських цінностей, а Мукачево крокує до Європи.

"Андрій Балога поділився проектами європейських стандартів, що вже втілюються в Мукачеві", - повідомляли ЗМІ. 

Тоді ж Представництво ЄС в Україні проведе вуличну фотовиставку з вікториною “Впізнай миттєвості твоєї Європи” на території Мукачівського замку “Паланок”.

Та навіть в липні 2021 року мер Мукачева на зустрічі з делегацією Словаччини впевнено сказав: «Мукачево тримає рух в напрямку європейської унії».

А потім щось пішло не так. З невідомих причин Балога почав тиск на угорську етнічну меншину Закарпаття. А далі стало відомо, що Андрій Балога разом з його батьком стали персонами нон грата в Євросоюзі. 

За даними видання, Балог не пускають до Євросоюзу згідно з рішенням суду про визнання їх особами, чия діяльність суперечить дотримання основ європейських цінностей і котрі загрожують безпеці країнам Європи.

Тобто, мер, який переконував, що дотримується європейських цінностей і його місто тримає рух в напрямку Євросоюзу, став небажаною персоною на 5 років у Євросоюзі. 

А якщо ще зважити на те, що мер Мукачева безпідставно піднімає для населення тарифи на водопостачання та водовідведення, то виходить, що мер Мукачева міг би добре керувати якимось містечком десь за Уралом, але явно не в європейському Мукачеві.

Читайте на ГК:Закарпатка зробила “непристойну” пропозицію патрульним: як жінка поплатиться за свою витівку? (ФОТО)
Читайте на ГК:На Закарпатті вирувала пожежа на складі: залучались три одиниці техніки
Читайте на ГК:“Створює особливий звук”: замість дзвонів використовують унікальний інструмент (ВІДЕО)