1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

З думкою про виборців: бути чи не бути найвищим тарифам на водопостачання у Мукачеві

28.02.2023 09:22 Суспільство

Сьогодні, 28 лютого, відбудеться сесія Мукачівської міськради, на якій знову підніматимуть питання тарифів на водопостачання.

Сьогодні, 28 лютого, відбудеться сесія Мукачівської міськради, на якій знову підніматимуть питання тарифів на водопостачання.

Як раніше писав "Голос Карпат", місцева влада Мукачева підняла тарифи на водопостачання та водовідведення відразу на 100% з 29 грн до 59 грн за кубометр. Виконком це рішення підтримав одноголосно. 

За інформацією "Голосу Карпат" з депутатського корпусу у Мукачівській міськраді, ціни на водопостачання і водовідведення вирішили підняти тепер, аби не робити цього перед виборами. Таким чином деякі депутати зможуть забезпечити собі "місце" у міськраді. 

Нагадаємо, що група депутатів Мукачівської міської ради від п’яти фракцій - ПП «Слуга народу», «Рідне Закарпаття», КМКС, «За Майбутнє» та «Європейська солідарність» на позачерговій сесії винесли на розгляд питання про скасування цього рішення виконкому, але їм не вистачило всього одного голосу, аби прийняти це рішення.

У зверненні цих депутатів акцентувалася увага на тому, що попри складну економічну ситуацію люди не повинні страждати, а підвищення тарифів є додатковим фінансовим тягарем для більшості родин, що проживають на території громади.

Але депутати з фракції Блоку мера Мукачева Андрія Балоги та їхні союзники від фракції партії Батьківщина не захотіли підтримати це рішення. Для прийняття рішення не вистачило всього одного голосу і тепер водопостачання та водовідведення в місті стало дуже дорогим.

Встановлення Мукачівським виконкомом найвищих тарифів в Україні на водопостачання та водовідведення викликало небувалий резонанс в місті. 

Видання ProZak пише, що мер Мукачева Андрій Балога зрозумів, що таким підняттям тарифів він лише втрачає підтримку електорату. Саме тому сьогодні на сесію включили і питання необхідності зменшення тарифів на водопостачання та водовідведення в місті.

ЗМІ, посилаючись на власні джерела, інформує, що Андрій Балога спробує це питання перекрутити на свою користь і він не має наміру визнати поразку. Рішення про необхідність зниження тарифів буде ним мотивуватися тим, що зібрана необхідна кількість голосів під петицією щодо зменшення тарифів, а не тим, що його змусили це зробити політичні опоненти та громадські активісти. 

Читайте на ГК:Неподалік пішохідного переходу хлопчика збило авто: перші подробиці аварії в Мукачеві (ФОТО)
Читайте на ГК:Непідкупні поліцейські "запакували" жінку-порушницю: відомо що сталося (ФОТО)
Читайте на ГК:Закарпатка зробила “непристойну” пропозицію патрульним: як жінка поплатиться за свою витівку? (ФОТО)