1. Новини Закарпаття
  2. >

Квіти на 8 березня: поради, як правильно обрати тюльпани

07.03.2023 22:54 Суспільство Актуально

8 березня усі жінки планети відмічають Міжнародний жіночий день і в цей день зазвичай отримують від чоловіків квіти.

8 березня усі жінки планети відмічають Міжнародний жіночий день і в цей день зазвичай отримують від чоловіків квіти.

Вибір тюльпанів до 8 березня – завдання не просте. Особливо у святковий ранок, коли натовпи стурбованих багатозадачністю чоловіків беруть в облогу квіткові кіоски. І все ж таки, якщо ви хочете, щоби подаровані вами тюльпани радували будь-яких жінок не один день, варто прислухатися до порад фахівців.

Виявляється, вибір тюльпанів – заняття дуже непросте. Але якщо ви оволодієте цим мистецтвом, воно ще не раз вам стане в пригоді, пише інтернет-видання «Апостроф».

На що слід звернути увагу при виборі тюльпанів

Місце продажу

Напередодні свята та у святковий день квіти не продає хіба що лінивий. Продавців, які жваво нахвалюють свій товар, можна зустріти всюди: від входу в підземку, до зупинки громадського транспорту і навіть входу в супермаркет або поліклініку. Але все ж таки, якщо є вибір, то живі квіти краще купувати в спеціалізованих магазинах, в яких є спеціальні холодильники для зберігання живих квітів. Там він точно свіжіші.

Бутони та листя тюльпанів

Вони повинні бути рівномірно забарвлені, без темних і жовтих плям і без млявих кінчиків листя або згорнутих кінчиків квіткових пелюсток. Всі ці вищеперелічені ознаки свідчать, що квітка вже "немолода", і її краще не брати.

Пружність стебла

Перед покупкою тюльпана візьміть його в руку і, акуратно тримаючи за стебло, розташуйте в повітрі горизонтально. Пружна і свіжа квітка не змінить положення і залишиться горизонтально витягнутою. А млява одразу опустить голівку донизу.

Звук під час компонування букета

Не купуйте готових букетів. У готових букетах продавці примудряються замаскувати браковані квіти (з короткими ніжками, опалими пелюстками і просто несвіжі). Попросіть продавця скласти букет у вашій присутності. При цьому тюльпани, що труться один до одного, видають характерний свіжий хрускіт, який свідчить про хорошу якість квітів.

Кінчик стебла тюльпана

У свіжої квітки кінчик стебла зазвичай білий – із залишками цибулини. А якщо у квітки кінчик жовтуватий, то це означає, що вона вже не свіжа, і стебло вже підрізали, щоби продовжити йому "життя".

Резинки на бутонах

Зазвичай резинки надягають на квітки при їхньому транспортуванні – це нормально. Але перед продажем їх мають знімати. Інакше під резинкою можуть ховатися якісь дефекти квітки, аж до пелюсток, що відвалилися.

Розмір бутонів

Якщо ви хочете, щоб тюльпани нагадували про свято і про ваше кохання хоча би тиждень, то квіти слід купувати з невеликими або середніми бутонами, які ще не розкриті. Тоді при належному догляді вони у вас вдома неквапливо розцвітатимуть у вазі, милуватимуть око і нагадуватимуть, що настала весна. Всупереч війні та усім пережитим тривогам. І що кохання все одно переможе.

Читайте Голос Карпат.ІНФО також у Телеграм

Нагадаємо, до Державного реєстру нерухомих пам’яток України внесуть об'єкт із Закарпаття.

Читайте на ГК:ЗСУ постійно вимагають поповнення: у Міноборони розповіли про завершення плану з мобілізації
Читайте на ГК:Астролог Влад Росс назвав місяць закінчення війни в Україні
Читайте на ГК:Астрологи назвали п'ять ідеальних жінок за знаком Зодіаку