1. Новини Закарпаття
  2. >

ТОП-7 найдивніших моделей автомобілів у світі (ФОТО)

05.03.2023 14:37 Суспільство

Існує багато моделей автомобілів, які можуть здатися дивними або незвичними, як з зовнішнього вигляду, так і з технічної точки зору.

Існує багато моделей автомобілів, які можуть здатися дивними або незвичними, як з зовнішнього вигляду, так і з технічної точки зору.

Видання Аvtosota "зібрало" ТОП-7 найбільш дивних моделей автомобілів, серед них:

Peel P50 — найменший автомобіль у світі, який був випущений в 1962 році. Цей триколісний автомобіль був довжиною всього 54 дюйми (137 см) і міг перевозити тільки одного пасажира.

Reliant Robin — це британський триколісний автомобіль, який був випущений в 1973 році. Його дивний дизайн та незвичайна конфігурація коліс зробили його предметом насмішок та гумору.

BMW Isetta — ще один триколісний автомобіль, випущений в 1955 році. Цей невеликий автомобіль мав двері, які відкривалися вперед, і міг перевозити до двох пасажирів.

Ford Nucleon – це концептуальна модель автомобіля, запропонована Фордом у 1958 році. Автомобіль працював на ядерній енергії і не був запущений в виробництво.

Lamborghini Veneno – це суперкар вартістю більше $ 4 мільйонів, який був випущений в 2013 році з нагоди 50-річчя компанії Lamborghini. Його агресивний дизайн та неймовірна швидкість роблять його одним з найбільш вражаючих автомобілів на світі.

 

Citroen 2CV – це французький автомобіль, який був випущений в 1948 році і відомий своїм незвичайним дизайном та м’якою підвіскою. 

Volkswagen Type 2 – офіційно відомий (залежно від типу кузова) як Transporter, Kombi  або Microbus, або, неофіційно, як Bus (США), Camper (Велика Британія) або Bulli (Німеччина). Цей фургон був випущений в 1950-х роках.

Читайте на ГК:Для українців, які перебувають у Чехії, доступні нові можливості
Читайте на ГК:Впав у струмок: у горах автобус із 40 учнями зірвався у прірву (ФОТО)
Читайте на ГК:Виявили злоякісну пухлину: Байдену зробили термінову операцію