1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Заміж у 12-ть: юна дівчина одружилася з 63-річним чоловіком (ФОТО)

173 Суспільство Світ

Як стверджують місцеві, такий ритуал є давньою традицією.

Заміж у 12-ть: юна дівчина одружилася з 63-річним чоловіком (ФОТО)

Священник Гборбу Вуломо з Республіки Гани, що розташовується на заході Африки, одружився із 12-річною дівчинкою Наа Окромо, з якою має різницю у віці у 51 рік. Долю дитини обрали ще коли їй було 6. 

Згідно з ним, священник має одружитися із незайманою дівчиною, яких у Гані, виявляється, не так багато. Як стверджують місцеві The Daily Star, наразі в Нунгуа немає таких дівчат старших дев’яти років.


Священних обрав наречену ще коли та була зовсім юною. Одруження стало лише першим етапом обряду. Дівчинка має взяти участь у другій традиційній церемонії, яка нібито її очистить.


"Цей обряд надасть їй змогу виконувати всі обов'язки, які очікують від неї як дружини Гборбу Вуломо, включаючи вирішальну роль народження дітей", – повідомило місцеве медіа Ablade TV Online.

Утім, після того, як суспільство обурилося таким "махінаціям", храм Гборбу Вуломо знайшов виправдання у свій захист:

"Вона все ще вчиться в школі, вона не живе з Гборбу Вуломо. Ми започаткували традиційний шлюб із Наа Окромо (12 років), щоб відвернути інших чоловіків. Коли вона подорослішає, у нас будуть останні обряди".

Виявилося, що ця традиція існувала понад 300 років тому, але чомусь її знову вирішили повернути. Представник храму Нії Бортей Кофі Франква II сказав:

"Наа Йомо Аємуаде – це реінкарнована жінка, яка жила понад 300 років тому і повернулася, щоб переконатися, що священні ритуали одного з божеств, які не виконувалися роками, можуть бути виконані".

Читайте також:  "Має присоску з гострими зубами": на березі річки чоловік натрапив на шокуючу знахідку

Читайте також: