1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

"Ловили прямо на спусках, але не всіх": мережа Фейсбук "гуде" наче вулик

0 Суспільство Закарпаття

У регіонах України розпочали вручати повістки відпочиваючим на гірськолижних курортах.

"Ловили прямо на спусках, але не всіх": мережа Фейсбук "гуде" наче вулик

Питання мобілізації в Україні наразі одне із найбільш резонансних для обговорень в соцмережах. Від часу повномасштабного російського вторгнення у державу на захист Вітчизни стало багато чоловіків із різних регіонів країни. Добровільно до лав ЗСУ йшли навіть ті, що у важкий час перебували за кордоном. Водночас, чимало фізично здорових чоловіків і досі намагаються ухилятись від армії та ігнорують необхідністю реєструватись в терцентрах комплектування. Із цього приводу у соцмережах чимало дописів. Люди відзначають, що у той час, коли одні вже цілий рік захищають державу, знаходячись у гарячих точках, багато таких, що могли б також взяти зброю до рук чи прислужитись в іншій діяльності на війні, розважаються у ресторанних закладах і влаштовують пишні гуляння. Поряд із цим, як зауважують коментатори, чимало військовозобов'язаних чоловіків нині спокійно відпочивають на гірськолижних курортах. Водночас, люди обурені, що повістки чоловікам люди у формах вручають абсолютно повсюди на вулицях й навіть під час похоронів, а туристичні гірськолижні бази начебто оминають.

І все ж днями, в Україні почали активно перевіряти й гірськолижні курорти. Як ми уже інформували у попередній публікації, напередодні військові із поліцейськими здійснили візит до одного із популярних курортів, який знаходиться у Львівській області. Новину оперативно "розігнали" у всіх соцмережах. Гарячу тему почали розбирати "мов пиріжки". Найперше, не всім вірилось в те, що повістки вручають на гірськолижних базах. Пізніше під відео із курорту на Львівщині, де було видно, як дійсно військові знаходиться на території комплексу й перевіряють чоловіків, люди писали радісні коментарі. Одні навіть думали, що повістки вручають туристам у Буковелі та тішились цьому, навіть ряд ЗМІ написали про те, що повістки вручали саме на території цього курорту. Утім, інформація виявилась не цілком точною, бо перевірку здійснили в Тростянах, поблизу селища Славське. Туристів "ловили" прямо на спусках, пишуть у дописах очевидці.

Утім, як зазначають в коментарях, у якому із комплексів не ловили б відпочивальників, більшість туристів так і залишаться "далекими" від призову, адже у них, мовляв є достатньо "можливостей" не йти воювати. Крім цього, що стосується перевірки у Славському, то очевидці в коментарях відзначають, що повістки вручали місцевим чоловікам, та у приїжджих туристів начебто просили пред'явити лише документи, опісля чого іх відпускали.

Нагадаємо, На Закарпатті хлопець втратив свідомість після того, як йому "вручили" повістку (ВІДЕО)

Читайте Голос Карпат.ІНФО також у Телеграм

Читайте також: