1. Новини Закарпаття
  2. >

Ліміти споживання електроенергії змінено – "Укренерго"

02.02.2023 16:33 Суспільство ВАЖЛИВО

Споживання та дефіцит електроенергії зменшилися, генерація покриває 80% потреб споживачів.

Споживання та дефіцит електроенергії зменшилися, генерація покриває 80% потреб споживачів.

Як повідомляє НЕК "Укренерго" в Telegram, ліміти споживання, які доведені до всіх обленерго, збільшені у зв'язку зі скороченням дефіциту. Кожен обленерго складає графіки відключень самостійно відповідно до лімітів, їх перевищення поки ніде не фіксується..

"Споживання електроенергії дещо зменшилося порівняно з початком тижня. Відповідно зменшився і дефіцит в енергосистемі, хоча він все ще залишається суттєвим. Генеруючих потужностей в системі достатньо, щоб покрити близько 80% від потреб споживачів", - йдеться в повідомленні.

"Причина дефіциту - російські масовані ракетні атаки, в результаті яких пошкодження отримали і електростанції, і високовольтна мережа. До того ж в аварійний ремонт виведено два блоки на електростанціях. Втрата генерації була компенсована виходом з аварійного ремонту і включенням в роботу одного з блоків електростанції і збільшенням виробництва електроенергії гідроелектростанціями", - заявили в енергокомпанії.

Також в "Укренерго" додали, що на двох підстанціях у Східному та Центральному регіонах країни завершено ремонт трансформаторного обладнання, яке було пошкоджено ракетними атаками росіян восени минулого року.

"Йде підготовка до включення в роботу. Це дозволить вивести в роботу блоки на електростанціях", - сказано в повідомленні.

Нагадаємо, У РФ пригрозили Молдові за бажання вступити до НАТО 

Читайте Голос Карпат.ІНФО також у Телеграм

Читайте на ГК:Обережно! Список найпоширеніших шахрайських схем в інтернеті
Читайте на ГК:«Не хочеш воювати – перепливай Тису та шукай інше громадянство», — нардеп Кривошеєв (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Гороскоп на 6 лютого для всіх знаків Зодіаку