1. Новини Закарпаття
  2. >

У РФ пригрозили Молдові за бажання вступити до НАТО

02.02.2023 16:04 Без кордонів

Голова МЗС країни-агресорки РФ Сергій Лавров звинуватив Молдову у бажанні вступити до НАТО, заявивши, що країну перетворюють у "анти-Росію".

Голова МЗС країни-агресорки РФ Сергій Лавров звинуватив Молдову у бажанні вступити до НАТО, заявивши, що країну перетворюють у

Кишинів відреагував на закиди Лаврова, сказавши, що його заява є частиною вже відомої загрозливої риторики російської дипломаті, пише ТСН.

Відповідну заяву Лавров зробив в черговому інтерв'ю російському пропагандистському телеканалу.

Голова МЗС Росії заявив, що Молдова після України нібито "потрапила під вплив Заходу". 

Водночас президентку Маю Санду Лавров вважає мовляв "незаконно обраною". Він звинуватив Санду у тому, що президентка "рветься до НАТО" і "маючи румунське громадянство, готова об'єднатися з Румунією". 

"Молдова - одна з країн, яку Захід хоче перетворити на чергову анти-Росію. Намагався і намагається він це зробити і щодо Грузії", - так відповів Лавров на запитання, яка країна навколо Росії може піти шляхом України.

Це одна з країн, які Захід хоче перетворити на чергову антиРосію", - сказав він.

Своєю чергою, Міністерство закордонних справ та європейської інтеграції Молдови відповіло, що заява Лаврова є частиною вже відомої загрозливої риторики російської дипломаті. У Молдові нагадали Росії про демократію та свободу вибору.

У Кишиневі рішуче заперечили заяви голови російської дипломатії, наголосивши, що його слова не відповідають правді.

"Нагадуємо російській стороні, що Молдова йде шляхом європейської інтеграції. Молдова та її мешканці, незалежно від політичних чи геополітичних переваг, прагне до миру, свободи та демократії. Будемо вдячні всім країнам, у тому числі й Росії, за повагу до рішення нашого народу. Молдова чітко обрала своє майбутнє, і це майбутнє бути частиною вільного світу", - йдеться у заяві міністерства.

Нагадаємо, У школі з вікна третього поверху викинулась 12-річна дівчинка: що сталось 

Читайте Голос Карпат.ІНФО також у Телеграм

Читайте на ГК:Винахідлива жінка стежила за пересуванням поліцейських: у чому полягав хитрий план жінки?
Читайте на ГК:«Я вбив його, тому що хотів потрапити у в’язницю»: українця засудили на 17,5 років тюрми в Празі
Читайте на ГК:Катастрофа усього людства: оприлюднили страшні й маловідомі факти про Голокост