1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

На Закарпатті "золоті" яйця вже опустились в "ціновому польоті"

574
Суспільство Закарпаття

У магазинах регіону пішли на спад "золоті" донедавна курячі яйця.

На Закарпатті "золоті" яйця вже опустились в "ціновому польоті"

З початком повномасштабного російського вторгнення в Україну спостерігався дефіцит продовольства. Через нестачу певних товарів й проблеми з логістикою у багатьох торгових точках держави здорожчали ряд необхідно важливих продуктів.

Росли ціни на м'ясо та овочі, крупи, молочні продукти. Але найбільш додавали в цінових оборотах щомісяця курячі яйця.

Рекордне здорожчання одного із традиційних продуктів під час війни стало однією із резонансних тем обговорення в соціальних мережах. Люди відзначали, що такі ціни - то "справжній космос", "їх несуть, мабуть, півні?", "яйця дракона".

Різких цінових обертів яйця набули вже навесні 2022-го. У листопаді їх ціна була 6 гривень за штуку. До того десяток яєць можна було купити в місцевих торгових точках від 30 гривень.
У січні вже цьогоріч ціни на яйця продовжили "гнати рекорд". У багатьох торгових точках їх вартість була 8 гривень за штуку. До слова, такими були ціни на них у ряді торгових точок на Перечинщині.

Наразі курячі яйця у магазинах Закарпаття уже істотно впали в ціні. Одна штука 5 грн. Десяток яєць обійдеться в 50 гривень. Такі ціни, відзначають краяни, досить помірні і можна із ними змиритись у порівнянні з торішнім рекордним галопом цього продукту.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber