1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Ціна на яйця у магазинах області уже "б'є" новорічний "космічний" рекорд

794
Суспільство Закарпаття

У магазинах регіону товари й далі зростають у цінах.

Ціна на яйця у магазинах області уже "б'є" новорічний "космічний" рекорд

З початку повномасштабного російського вторгнення, жителі Україні відчули значний дефіцит ряду товарів й здорожчання в продовольстві. Нестачу певних продуктів у магазинах та дорожнечу із розпалом військових дій у східній частині держави відчули сповна й жителі Закарпаття. У магазинах та ринках дорожчали овочі, м'ясо, молочна продукція тощо. Різких цінових обертів від весни 2022-го набули і курячі яйця. У листопаді їх ціна була 6 гривень за штуку. До того десяток яєць можна було купити в місцевих торгових точках від 30 гривень. Так ціни пішли вгору на яйця з весни 2022-го і до осені уже стали гарячою темою для дискусій пересічних покупців. Нереально високі ціни змушували жителів економити й відмовлятись від багато яких товарів, які раніше могли купити без найменших обтяжень.

Наразі куряче м'ясо та яйця і далі продовжують "гнати рекорд". Щодо останніх, то зараз їх ціна в магазинах укотре піднялась. У багатьох торгових точках цей один із калорійних продуктів можна побачити за ціною 8 гривень за штуку. До слова, такими є ціни цього року на яйця у магазинах Перечинщини. Отож, новорічний "сюрприз", таки, ще сильніше ударить по гаманцях жителів.

Курячі яйця навесні можуть здешевшати, прогнозують експерти. Натомість курятина, м'ясо та сало ще мають куди рости. Ці продукти можуть додати в ціні ще близько 30%

Нагадаємо, "З іншого виміру": закарпатцям надходять шокуючі повідомлення 

Камери не зловили: на Закарпатті розшукують вандалів (ФОТОФАКТ) 

Нарешті: Закарпатцям до свят почали надходити гроші від міжнародних організацій 

Читайте Голос Карпат.ІНФО також у Телеграм

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber