1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Експерт розповів, чому Україні не можна погоджуватися на перемир'я у війні з РФ

0 Суспільство Україна

Військовий експерт Олег Жданов розповів про те, що Києву не можна погоджуватися на будь-які варіанти перемир'я у війні проти Росії.

Експерт розповів, чому Україні не можна погоджуватися на перемир'я у війні з РФ

"Справа в тому, що це категорично не можна робити (погоджуватися на перемир'я). Так ми втрачаємо частину території і відступаємо, але і при цьому ми отримуємо найголовніший ефект - ми виснажуємо противника, ми не даємо Російській Федерації можливість накопичити свої резерви. Сьогодні працює конвеєр. Подивіться на цифру втрат, яка зростає з кожним днем, сьогодні вже навіть більше ніж батальйон на добу ми вибиваємо зі складу Збройних сил Російської Федерації", - сказав есперт в ефір.

Жданов упевнений, що коли російських військових накопичиться велика кількість, то вони підуть у наступ і нам доведеться їх стримувати. 

"У плані людських ресурсів у них перевага, тому ми ніяк не можемо зупинитися і поступитися їм ось цим паритетом, який ми сьогодні створюємо за рахунок нанесення втрат противнику. Єдиний наш шанс вистояти в цій війні - це не зупинятися молотити російську армію з одного боку, а з іншого боку накопичувати резерви в умовах ось такої інтенсивної війни, яка сьогодні на деяких оперативних напрямках розгорнулася.. А тепер уявіть, якщо припинення вогню до завтра, тут орда буде 200 тисяч, яких Путін десь там готує по території Росії, вони завтра будуть всі тут стояти і післязавтра вони підуть на нас на будь-якому оперативному напрямку. Тому ні в якому разі не можна зупинятися", - пояснив експерт.

Нагадаємо, Загальна мобілізація: на під'їздах будинків з'явилися об'яви про прибуття у військкомат (ФОТО) 

Читайте Голос Карпат.ІНФО також у Телеграм

 

Читайте також: