1. Новини Закарпаття
  2. >

Загальна мобілізація: на під'їздах будинків з'явилися об'яви про прибуття у військкомат (ФОТО)

17.01.2023 18:52 Суспільство

Мешканці Києва помітили незвичайні оголошення на під'їздах багатоквартирних будинків. На них надруковано закон про мобілізацію та наказ про прибуття у військкомат для військовозобов'язаних чоловіків.

Мешканці Києва помітили незвичайні оголошення на під'їздах багатоквартирних будинків. На них надруковано закон про мобілізацію та наказ про прибуття у військкомат для військовозобов'язаних чоловіків.

У пресслужбі Київської міської військової адміністрації прокоментували ситуацію, а також повідомили, кому і коли треба з'явитися до районного військкомату до 31 січня. Паперові оголошення з'явилися на під'їздах багатоповерхових будинків, що розташовані у Голосіївському районі міста. Мешканці не знають, чи чекати їм на повістки, чи самим звертатися до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, пише TODAY.UA.

Столична влада поінформувала, що ТЦКСП виконують наказ президента України про запровадження військового стану в Україні та проведення загальної мобілізації. Вони наголосили, що доводять до громадян відомості про проведення планових заходів.

"Це звичайна робота ТЦКВП. Не варто сприймати такі оголошення в іншому контексті. Все в межах законодавства та компетенції ТЦКВП", - цитує ТСН представників КМВА.

Наголошено, що йдеться про інформування українців про продовження мобілізаційних заходів, а також про те, що люди, яким вручили повістки, мають відвідати військкомат.

Нагадаємо, що військовий стан в Україні та мобілізація триватимуть як мінімум до 19 лютого. У таких умовах демобілізація не проводиться, крім випадків, коли військовослужбовці перебувають у категорії осіб, які мають право на звільнення. Для контрактників служба триває понад встановлені терміни.

Нагадаємо, Екзотичний паразит: на Закарпатті помітили дерево із їстівним желейним утворенням (ФОТО) 

Читайте Голос Карпат.ІНФО також у Телеграм

Читайте на ГК:Обережно! Список найпоширеніших шахрайських схем в інтернеті
Читайте на ГК:Бабуся молилася до останнього щоб була жива: 15-річну зниклу дівчинку виявили мертвою
Читайте на ГК:Метеозалежні українці зможуть видихнути: період сильних магнітних бур наближається до кінця