1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Зібрані кошти передадуть ЗСУ: угорці Закарпаття організували благодійний різдвяний ярмарок у Берегові

21.12.2022 13:58 Суспільство

Після двох років перерви Товариство Угорської Культури Закарпаття та Закарпатська Угорська Туристична Рада знову організували різдвяний ярмарок.

Після двох років перерви Товариство Угорської Культури Закарпаття та Закарпатська Угорська Туристична Рада знову організували різдвяний ярмарок.

Цього разу не в центрі міста Берегова, а на подвір’ї римсько-католицького храму, де ремісники та місцеві виробники мали можливість виставити свою продукцію.

На захід були запрошені й благодійні угорські організації, які з початку війни безперестанно допомагають місцевим жителям та ВПО, які перебувають на Закарпатті.

Організатори зазначають, що ярмарок допоможе людям, хоч трохи відволіктися від війни. Зібрані кошти передадуть ЗСУ, окремо військовим із Закарпаття.

Більше інформації у відеосюжеті 21 TV Унгвард.

Нагадаємо,щоКонсульство Угорщини спільно з Закарпатською ОВА організувало відпочинок для дітей з Херсонщини (ВІДЕО)Діти з Херсонщини прибули до Угорщини на десятиденний відпочинок (ВІДЕО)

Анещодавно Угорська екуменічна служба доставила на Закарпаття генератори та дитяче харчування: їх передадуть на Херсонщину.

Варто відзначити, що Угорщина була однією із перших країн, які від початку війни стабільно відправляють в Україну гуманітарні вантажі.

Крім того, країна приймала українців, які були вимушені тікати від війни в Україні. 

Після того, як до сусідньої країни поїхало чимало біженців з України, в Угорщині почали всіляко підтримувати українців, як безкоштовним проїздом у громадському транспорті так і влаштувавши навчання для діток з України. І не просто дати дітям можливість продовжити навчання, а на рідній українській мові.

Також зауважимо, що активісти Благодійного фонду Служби Доркас відкрили центр приймання переселенців з України на 200 місць в Дебрецені.  

Читайте на ГК:Епідемія грипу на Закарпатті: відомо, де та які школи перейшли на "дистанційку"
Читайте на ГК:Пам'ятка архітектури ледь не перетворилася на попіл: на Берегівщині рятували храм від вогню (ФОТО)
Читайте на ГК:"Ще такого світ не видів": на Закарпатті "пачкарі" придумали незвичайну схему (ФОТО)