1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Австрія допоможе Закарпаттю зміцнити енергетичну безпеку (ФОТО)

179 Суспільство Закарпаття

Керівництво області провело зустріч із генеральним секретарем МЗС Австрії Петером Лаунскі-Тіффенталем та заступницею Посла Австрії в Україні Сонею Шраген.

Австрія допоможе Закарпаттю зміцнити енергетичну безпеку (ФОТО)

Про це інформує Закарпатська обласна державна адміністрація.

Віктор Микита — голова Закарпатської ОДА відзначив важливість візиту партнерів у наш регіон і подякував їм за послідовну допомогу українцям:

«Ми завжди на зв’язку з нашими друзями і відчуваємо їхню підтримку. Особливо необхідна вона зараз, у часи повномасштабної війни, коли цинічний ворог атакує енергосистему України».

За словами Віктора Микити, сьогодні область має потребу в джерелах генерації та акумулювання енергії, аби малий та середній бізнес міг працювати й за відсутності електропостачання. Тому під час зустрічі обговорили перспективи встановлення безпосередніх контактів з австрійськими підприємствами, які спеціалізуються на виготовленні альтернативних джерел живлення.

Закордонні партнери зі свого боку запевнили керівництво краю у подальшій підтримці, зокрема й у сфері енергетичної безпеки. Також Петер Лаунскі-Тіффенталь підкреслив, що Австрія вже надала Україні понад 400 генераторів і надалі продовжить комплексно допомагати українцям.

Нагадаємо, Закарпатці розповіли, як "полювали" напередодні Нового року і що їх змусило тікати із лісу

Читайте Голос Карпат.ІНФО також у Телеграм

Читайте також: